Понеділок, Кві 6, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Корисні Лайфхаки для поціновувачів нічних клубів

Субота, 4 січня 2020 року

Якщо повноцінний відпочинок здається вам неможливим без відвідування нічного клубу, то ця стаття вам точно стане в нагоді. У ній ви знайдете корисні поради, які допоможуть вам зробити похід до улюбленого клубу ще більш приємним.

нічний клуб

нічний клуб

Як вибирати нічний клуб

Якщо ви почули про новий нічний клуб, то зовсім не обов'язково цим же вечором йти туди на відпочинок. Адже цілком можливо, що атмосфера, музика і розважальна програма в ньому вам не сподобаються. Щоб дізнатися більше про заклад, який вас цікавить, спочатку відвідайте його сайт — на ньому ви зможете прочитати про ціни, розваги, розклад роботи клубу. Наприклад, якщо ви хочете відкрити для себе новий цікавий нічний клуб Львова, то зайдіть на сайт клубу Split — на ньому ви отримаєте всю необхідну інформацію про заплановані вечірки, ціни на квитки, меню і про багато іншого. Вирушаючи в клуб, ви вже будете добре знати, який відпочинок вас чекає.

Split

Що робити, якщо не пускають?

Охоронці можуть не пустити вас в клуб, навіть якщо виглядаєте ви цілком пристойно і не п'яні. Причини відмови можуть бути зовсім абсурдними, проте сперечатися з охоронцями не варто — ймовірність того, що вам вдасться їх умовити, зовсім невелика. Набагато розумніше буде не витрачати час, а просто поїхати до іншого нічного клубу.

нічний клуб

Алкоголь

Якщо ви віддаєте перевагу коктейлям, то краще замовляйте бармену ті, які не дуже складні і швидко готуються. І краще брати напої у високих келихах, оскільки у низьких і широких коктейль дуже легко розплескати. З міцним алкоголем все простіше — наливають його швидко, і пити його ви, швидше за все, будете прямо за стійкою, не йдучи на танцювальний майданчик.

коктель

Перед походом до нічного клубу прийміть кілька таблеток активованого вугілля і намагайтеся не їсти жирної і важкої для перетравлення їжі. Багато різних алкогольних напоїв краще не змішувати, щоб відпочинок не став причиною жахливого похмілля.

танці

Не забувайте про ввічливість

У хороших нічних клубах майже завжди багатолюдно, тому з необережності ви завжди можете когось штовхнути або наступити кому-небудь на ногу. В таких ситуаціях не забувайте вибачатися. Навіть у таких гучних закладах, як нічні клуби, ввічливість ніхто не відміняв.

Намагайтеся довго не стояти на сходах або у вузькому проході, ускладнюючи рух іншим. З барменом також потрібно спілкуватися ввічливо — не квапте його, не кричіть і вже тим більше не лайтеся. Пам'ятайте, що ввічливе поводження — це одна із запорук спокійного відпочинку, адже конфлікти в нічному клубі вам точно не потрібні.

Comments   

загрузка...