• Особливості вибору шоу на весілля у Львові

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Субота, 21 грудня 2019 року

Шоу на весілля у Львові повинне бути не лише цікавим, але і оригінальним, щоб гості не звинуватили молодят в плагіаті. А сплагіатити можливо навіть несвідомо, адже на більшості свят використовуються стандартні конкурси, щоб не помилитись. Але така стратегія іноді може зіграти проти молодих. Сьогодні якісне весілля досить доступне навіть для молодих пар. Незалежно від бюджету хочеться щоб воно пройшло ідеально, а на це впливають конкурси.

весілля

программа на весілля

Як обрати шоу-програму для весілля

Є бажання здивувати гостей, але створити душевне свято? Можна сміливо замовляти спеціальні весільні шоу. А все тому, що сьогодні це перестало бути недосяжною мрією. Ціни доступні, а в результаті отримаєте здивовані та захоплені відгуки від гостей.

Але є різні шоу-програми які бажано підбирати в залежності від самого весілля. Розглянемо критерії вибору шоу на весілля:

  • Не керуйтесь принципом «чим більше, тим краще». Краще обрати декілька виступів, які були б найбільше цікаві вам та вашим близьким. Багато конкурсів та виступів зазвичай можуть втомити гостей і свято буде ризикувати перетворитись з весілля в концерт.
  • Не економте на якості. Навіть якщо ви обмежені у фінансах, не варто замовляти багато дешевих конкурсів, які мало кому цікаво. Важливо обирати номери які дійсно подобаються, а якщо вони трохи дорожчі, краще відмовитись від непотрібного конкурсу. Хай програма буде не настільки насиченою, але якісною.
  • Не обов’язково дотримуватись одного стилю. Обирайте шоу і артистів в різних стилях, адже у гостей можуть бути свої смаки, і деякі конкурси їм можуть не сподобатись. А таким чином є можливість угодити всім.

До шоу-програми потрібно відноситись серйозно, адже спостерігати за танцями чи самим проводити час на танцмайданчику швидко набридає. Хочеться просто подивитись на виступи професіоналів. Тому якщо є можливість, зверніть увагу на креативні конкурси, музику, виступи. Якщо все буде правильно, є можливість зробити свято ще більш незабутнім.

одруження

Яка програма може розважити гостей

Незалежно від того свято якого масштабу ви хочете отримати, декілька виступів артистів повинно бути. Головне щоб концепція не здавалась занадто побитою чи банальною. Але є і інша сторона медалі – коли весілля має, навпаки, надто сміливу ідею. Щоб не прогадати, бажано взяти на замітку кілька ідей, які універсально будуть виглядати на весіллі будь-якого формату.

весілля

  1. Квести. Для весілля такий формат розваг використовується дуже нечасто, і в цьому його перевага. Ідея нетривіальна і свіжа, хоча така розвага сьогодні в тренді. Квест допоможе надовго зайняти гостей і додасть інтригу. Сучасні квести можуть перенести гостей в паралельні світи, змусити їх стати іншими. Квест можна проводити прямо в залі, або домовитись про виїзний формат.
  2. Конкурси від ведучого. Весільна вечірка найчастіше супроводжується активною розважальною програмою за участю ведучого. Саме він дозволяє зорієнтуватись, коли сідати за стіл, виходити танцювати, брати участь в конкурсах і дивитись на виступ запрошених артистів. Але важливо пам'ятати, що активна частина весілля має бути збалансованою, оскільки на святі будуть присутні гості різних вікових категорій, темпераменту і т.п.. Важливо, щоб не було зайвого тиску на запрошених, інакше ніякого позитиву від свята вони не отримають.
  3. Танцювальні майстер-класи. Вони додають енергійності і драйву вечірці. Можна запросити професійних танцюристів, які розучать з молодятами та гостями якийсь простий танець або навіть декілька. І одразу можна випробувати щойно вивчені па на танцювальному майданчику. А ще краще, влаштувати справжній «денс баттл», щоб новоявлені танцівники змогли позмагатися один з одним в майстерності.

А також, щоб розважити всіх, можна додати бармен або стендап-шоу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...