Четвер, Сер 6, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Безпритульні Лондону стануть бариста (ВІДЕО)

Неділя, 5 липня 2020 року

Лондонська кавова компанія «Change Please» пропонує безпритульним працевлаштування, наймаючи їх у якості бариста. Бажаючі отримати роботу можуть пройти безкоштовне навчання у професіоналів.

За статистикою, кожен лондонець купує в середньому по дві чашки кави на день, і захопленість кавовими напоями породжує все більший попит. У міру росту популярності кави росте і кількість робочих місць, пов'язаних із кавовою індустрією. До 2020 року у Великобританії планується відкрити приблизно 100 тис. вакансій бариста. У галузі спостерігається і дефіцит кваліфікованих співробітників.

Тим часом, Великобританія стикається з проблемою безпритульних. Від 2010 року до теперішнього моменту кількість людей без даху над головою подвоїлася, і щодня понад 4000 чоловік ночують на вулицях.

Пов'язавши воєдино два цих факти, соціальні працівники з «Change Please» відкрили програму допомоги безпритульним, які хочуть почати нове життя. Їм пропонують пройти курс роботи бариста, щоб навчитися цьому ремеслу і отримати можливість у подальшому заробляти і вдосконалювати свої навички.

Добра кава допомагає робити добрі справи

Слоган «Change Please» звучить як «Добра кава робить добрі справи». Творці соціальної програми з навчання бариста вважають, що по-справжньому добра кава не лише добра на смак, але й допомагає людям здійснювати добрі вчинки. Компанія забезпечує безпритульних, які бажають вивчитися на бариста, житлом і оплачує їхню роботу за програмою London Living Wage.

«Ми є соціальним підприємством, у якому працюють безпритульні, щоб допомагати безпритульним», — говориться на сайті компанії.

Шанована робота і впевненість в майбутньому

Деякі учасники курсів вже поділилися в інтерв'ю своїми успіхами на професійній ниві, а також надіями на майбутнє.

Каву від «Change Please» можна придбати в їхніх кафе-барах, офісах та у вуличних кавових фургонах. Окрім того, вони пропонують свою продукцію на популярних фестивалях.

Сьогодні бариста — досить шанована професія. Чимало людей вважає приготування і подачу кави справжнім мистецтвом. Існують навіть змагання, де кращі представники професії показують рівень своєї майстерності.

Читайте далі:

Костюм-укриття для безпритульних: пальто, яке перетворюється на спальний мішок

У Берліні з використаної кавової гущі роблять екопосуд

Що корисніше: чай або кава?

Comments   

загрузка...