• Чоловік вважає, що його дружина, яка зникла 17 років тому, вбита на органи

  • Джоан Делані | Epoch Times | Велика Епоха
    Середа, 4 вересня 2019 року


Деякі із 700 з гаком трансплантаційних лікарень у Китаї. У центрі лікарі, які несуть свіжі органи для пересадки в лікарні у провінції Хенань 16 серпня 2012 року. (Фото: The Epoch Times)


У день, коли Лю Цінчжі заарештували, її сина, який тільки що одружився і невістку також затримали. Після жорстокого побиття син і невістка були звільнені, але не Лю.

Того ж вечора її син поїхав до центру «промивання мізків» у китайській провінції Хебей, де була ув'язнена його мати. Побачивши, що їй не надали постільних речей він вирішив привезти їх із дому.

Наступного дня, коли він повернувся, матері не було. Залишилися тільки її туфлі.

Це було в серпні 2002 року, і з того часу Лю більше не бачили.

Чоловік Лю, Ю Шучень, запитав директора центру «промивання мізків» про те, що сталося, але той сказав, що не знає. Місцева влада також заявила, що не має уявлення про місцезнаходження Лю. Ю Шучень обійшов усі відповідні урядові установи, але безрезультатно, повідомляє сайт Minghui.org.


Фото: Лю Цінчжі (Munghui.org)


Протягом наступних 15 років родина Лю витратила багато часу і грошей на її пошуки, але так і не знайшла.

Коли в 2017 році Ю дізнався, що багато прихильників Фалуньгун, які ув'язнені в китайських в'язницях і таборах, піддаються примусовому видаленню органів, він зрозумів, чому зникла його дружина — її вбили на органи багато років тому.

Примусове видалення органів у Китаї

Фалуньгун, або Фалунь Дафа, — стародавня практика, заснована на принципах правдивості, співчуття і терпимості, прихильники якої піддаються нещадному переслідуванню, розпочатого китайським режимом у липні 1999 року через велику популярність у населення.

Ось чому Лю заарештували, як і десятки тисяч інших прихильників Фалуньгун, які зазнали жорстокого поводження і тортур в центрах ув'язнення, трудових таборах, центрах «промивання мізків» і в'язницях з початком кампанії переслідування, з незліченною кількістю смертей, відповідно до веб-сайту Minghui, який документує переслідування Фалуньгун.

Незалежні дослідники у 2006 році опублікували звіт, в якому показано, що у в'язнів совісті — послідовників Фалуньгун насильно видаляють органи, поки вони ще живі, щоб забезпечувати прибуткову індустрію пересадок у Китаї.

Наступний звіт у 2016 році під назвою «Криваві жнива/Бійня: оновлення» показав, що в період з 2000 по 2016 рік в Китаї проводилося від 60 000 до 100 000 незаконних трансплантацій на рік. Серед жертв — в основному прихильники Фалуньгун, а також уйгури, тибетці і християни домашніх церков.


Співавтор «Кривавого врожаю» Ітан Гутман під час слухання в Конгресі з питання про насильницьке видаляння органів у Вашингтоні, округ Колумбія 23 червня 2016 року. (The Epoch Times)


Згідно з повідомленням, злочинцями є чиновники Комуністичної партії Китаю, які діють у співпраці з хірургами, тюремною владою і військовими чиновниками.

 «Демонізація і жорстокість у ставленні до Фалуньгун з боку Комуністичної партії і ненаситна потреба лікарень в органах сформували симбіоз. Це стало безпрецедентною і неймовірною людською катастрофою», — йдеться у звіті.

Дослідники виявили, що з 2000 року в 700 лікарнях по всій країні було виконано понад мільйон пересадок.

За даними Китайського центру досліджень по видаленню органів, Китай почав проводити дослідження і клінічні експерименти з трансплантації органів людини в 1960-х роках, але тільки у 2000 році галузь вступила в період експоненціального зростання, який збігся з початком кампанії проти Фалуньгун.


Ціни за органи у незаконній трансплантаційній галузі Китаю. (The Epoch Times)


Звіт центру за 2019 рік показав, що китайська індустрія трансплантації «експоненціально виросла і стала найбільшою у світі за кілька років, незважаючи на відсутність системи добровільного донорства органів до 2010 року і зовсім незначну кількість пожертвувань з того часу».

«Цьому різкому збільшенню обсягів трансплантацій багато в чому сприяла кампанія компартії щодо викорінення Фалуньгун», — йдеться у звіті.

Що стосується Лю, то сім'я шукала її по всій країні, але безрезультатно. Судячи з усього, вона стала жертвою страшної практики китайського режиму вбивати невинних людей, щоб видаляти у них органи і продавати їх з метою отримання прибутку. Це було описано канадським адвокатом з прав людини Девідом Мейтасом, одним із авторів доповіді «Криваві жнива», як «нова форма зла на планеті».


Джерело: Epoch Times

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...