• Як бездомний кіт і музика змінили погляд цієї людини на життя

  • Середа, 31 липня 2019 року

Сарпер Думан зі Стамбула став свого роду інтернет-сенсацією завдяки відеороликам, на яких його коти зачаровано слухають музику, яку він виконує на піаніно. Схоже, коти зачаровані не лише музикою, але і самим музикантом.

Однак до того, щоб стати котячим та інстаграм-кумиром, Думана привели деякі життєві обставини.

Близько 10 років тому Думан перебував у депресії через те, що відбувається у світі. Він був настільки пригнічений, що спробував покінчити життя самогубством, зістрибнувши з будинку, у якому жив на той час. Він вижив, але отримав перелом спини. Дорога до відновлення після травми була довгою, і протягом цього часу Думан залишався в депресії. «У цьому світі не варто жити», — сказав він тоді своєму другові.

Приблизно через рік батько Думана відвіз його до місцевого стамбульського парку, щоб підняти йому настрій. Саме цього дня його погляд на життя і саме життя змінилися. Бродячий кіт проігнорував усіх інших людей в парку і попрямував просто до Думана. Цей візит бездомного кота викликав у Думана усмішку, і він усвідомив, що у нього та міських бродячих кішок є дещо спільне.

Ти рятуєш мене, а я врятую тебе

Коли Думан повністю відновився після травми, він став брати до себе додому вуличних кішок, незалежно від їхнього стану. Сліпі, голодні, покалічені, — їх усіх радо вітали у його будинку. Тепер у Думана під опікою 19 котів, які наповнюють його життя сенсом і пухнастими обіймами.

Щоб забезпечити себе і котів, Думан почав давати уроки фортепіано. Одного разу учень попросив його навчити грати нову п'єсу. Думан зняв на камеру, як він її грає і з яким задоволенням його слухають кішки-друзі, — і розмістив це відео у своєму Instagram.

Прокинувшись наступного дня, він подумав, що його акаунт було зламано, — через раптовий наплив підписників. Але, як виявилося, його відео надихнуло багатьох людей, тому вони і підписалися на його канал. А деякі знаменитості, наприклад Еллен Дедженерес (американська актриса і телеведуча), поділилися цим відео, тим самим збільшуючи популярність Сарпера Думана.

Тепер Думан регулярно ділиться відео на своїх сторінках у YouTube та Instagram. Там ви можете побачити, як його численні коти релаксують під приємні мелодії, які він грає на синтезаторі.

Читайте далі:

Домашні тварини здатні лікувати наші фізичні та душевні травми: наукові докази

Як виглядає рай для собак: унікальний притулок для тисячі тварин у горах Коста-Рики

Як косметика тестується на тваринах: чому ми платимо за страждання

Зворушливі фільми про тварин — для дітей та дорослих

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...