Вівторок, Бер 2, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Батько із синами-близнюками допомагає обігріти будинки малозабезпечених сімей (ВІДЕО)

Четвер, 27 серпня 2020 року

Шейн Макдэніел зі штату Вашингтон, США, разом зі своїми дітьми організував благодійну кампанію зі збору дров для малозабезпечених сімей. Його проект допоміг обігріти не тільки будинки у його співтоваристві, але й серця людей по всьому світу.

Усе почалося з того, що після урагану на ділянці будинку сім'ї Макденіел залишилося дуже багато повалених вітром дерев. Батько сімейства Шейн разом зі своїми 21-річними синами-близнюками Генрі та Харрісоном і декількома друзями вирішили нарубати їх на дрова. На це пішло багато часу, але вже через півроку у них було близько 40 зв'язок дров, якими можна було заповнити 80 вантажівок.

У якийсь момент Шейну прийшла ідея віддати ці дрова безкоштовно нужденним сім'ям, щоб вони могли обігріти свої будинки холодної зими. Він вирішив написати оголошення у Фейсбуці, щоб люди допомогли йому знайти такі сім'ї, і «щоб у нашому районі цієї зими ніхто не мерз».

Повідомлення Шейна стало дуже популярним і набрало 14000 відгуків і 9200 репостів. Багато хто хвалив Макденіелів за їхню добру ініціативу.

Один користувач написав: «Я живу у штаті Вашингтон, і я ніколи не чув про таку дивовижну пропозицію. Усвідомлення того, що є люди, які допомагають іншим, зігріває моє серце».

Інший прокоментував: «Хороші люди допомагають своїм сусідам. Благослови вас Бог».

Деякі користувачі мережі також захотіли пожертвувати свої дрова.

Відтоді батько й сини доставили велику кількість дров нужденним сім'ям. Звістка про їхній вчинок поширилося по всьому світу, і про нього написали багато видань (The Washington Post, People Magazine та інші).

«Усе це вражає, адже багато людей не вірять, що добро існує, а ми на власному прикладі показуємо, що воно є», — сказав Генрі у інтерв'ю місцевому телеканалу King5.

За словами батька сімейства, ця справа допомогла не лише зігріти будинки у їхньому районі, але й прищепити його синам дух самовіддачі й безкорисливості. Йому було приємно спостерігати, як його діти міняються внутрішньо, допомагаючи іншим.

Шейн сподівається і надалі продовжувати свою місію зі збору дров за підтримки синів та інших добровольців.

«Я люблю допомагати людям», — говорить Шейн.

Джерело: The Epoch Times.

Читайте далі:

Квітуча скромність — історія танцівниці Меган Лі

Чому чесним чиновником бути вигідно

11-річний хлопчик надихає людей очищати узбережжя від сміття

Comments   

загрузка...