• Як стати русалкою: Ханна Фрейзер

  • Четвер, 13 червня 2019 року

Русалки — казкові людиноподібні мешканці підводного світу — у багатьох людей асоціюються із чимось чарівним. Напевно, тому в наше століття технологій цей символ все ще залишається популярним. У русалок перевдягаються, їх зображують на картинах художники, про них знімають фільми та пишуть книги. Однак навряд чи найвідданіші їхні фанати всерйоз могли уявити, що можна перетворити таке хобі на роботу!

Мрія, втілена в реальність

Ханна Фрейзер із дитинства захоплювалася темою русалок, а перший хвіст змайструвала, коли їй було лише 9 років (надихнувшись фільмом «Сплеск»). Дорослішаючи, вона не покинула мрію: часто тренувалася плавати під водою, а також займалася малюванням, втілюючи ідеї в картинах.

Випадок привів її на проби для підводних зйомок. Ханні здавалося, що у неї немає жодних шансів на те, щоб скласти конкуренцію високим дівчатам з модельною зовнішністю. Однак жодна з них не могла так довго затримувати дихання, як Ханна, яка ще в дитинстві плавала в костюмі русалки. Так вона й отримала цю роботу.

Головне — хвіст?

Почавши працювати моделлю, Ханна вирішила втілити ідею плавання в костюмі русалки. Однак на той час придбати гарний хвіст було просто ніде, і вона знову взялася за моделювання. Тепер у неї є різні вишукані костюми, у яких вона плаває під водою, знімаючись як модель для фільмів і телевізійних програм, а також різних (наприклад, екологічних) заходів.

На даний час вже існує цілий рух — підвид водного спорту — плавання з моноластою. Це спеціально розроблений штучний «хвостовий плавець», що надівається на обидві ноги. Зазвичай на ньому немає прикрас, і візуально він навряд чи зрівняється з яскравими та переливчастими хвостами химерних форм, які надягають моделі для зйомок.

Для того, щоб плавати з такою ластою, потрібні вміння і добра фізична підготовка, не кажучи вже про здатність затримувати дихання під водою та сміливість, необхідну для занурення на глибину. У Ханни є ці якості. Окрім того, хвости, які вона використовує в роботі, виконані дуже якісно, ​​що дозволяє розвивати велику швидкість.

Русалка-еколог

Сьогодні Ханна Фрейзер працює як модель-фрілансер (і не тільки під водою в якості русалки), отримуючи за свою працю оплату. Однак вона також бере участь у благодійній діяльності, спрямованій на захист довкілля. Так русалка Ханна стала «голосом» мешканців підводного світу — голосом тих, хто не може постояти за себе на соціально-політичній арені й захистити своє життя від дій людини.

Русалка Ханна плаває з різними видами підводних мешканців океанів: черепахами, скатами, рибами, дельфінами, тюленями, китами і навіть акулами:

Це прекрасний приклад того, як людина використовує свою популярність із метою просування прекрасного і доброго, а також захисту тих істот, які його особливо потребують.

Читайте далі:

Чому в Китаї бояться міс Канади?

«Русалки ненавидять пластик»: зворушливий фотопроект художника Бенжаміна Вонга

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...