ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Для людини немає нічого неможливого: короткі відео про людей з інвалідністю

Велика Епоха
Для людини немає нічого неможливого: короткі відео про людей з інвалідністю

Час від часу кожен з нас відчуває невпевненість у своїх силах. Якщо вам треба зважитися на щось, подивіться, як інші роблять те, що здається просто неймовірним. Що може бути краще історії, яка надихає?

Наступні декілька відео розповідають про людей з інвалідністю, для яких немає поняття «неможливо». Їхні наполегливість та відданість справі гідні захоплення. Там, де більшість людей здається, вони просто йдуть до своїх цілей, не зупиняючись перед перешкодами.

Яким би не було ваше рішення: кинути палити, менше пити, більше тренуватися, проводити більше часу зі своїми близькими, вчитися чомусь новому, витрачати менше грошей, їсти здорову їжу, робити більше благодійної роботи або щось іще, знайте — ви можете зробити це.

А щоб «зарядитися» упевненістю, подивіться одну з цих історій:

Літаюче крісло-каталка

Аарон Фотерінгем на прізвисько Wheelz — спортсмен мотокросу на інвалідних візках з Лас-Вегаса, штат Невада.

Аарон самовіддано тренується і заряджає всіх позитивним ставленням до життя. Він прагне змінити сприйняття світу інших людей в інвалідних візках, а також допомогти кожному по-новому поглянути на свої проблеми.

Футболіст з ампутованою ногою

Джеймс Кетчпол — літературний агент з Оксфорда та футболіст з ампутованою ногою, що має неймовірні навички! Він також є засновником футбольної команди Amputees в Оксфорд-Сіті.

Одноногий хлопець танцює брейк

Ми не знаємо, як звуть цього юнака, але те, як він танцює, викликає захоплення!

Team Ezra

10-річний Езра Фех неймовірно крутий. Він вважає себе спортсменом, а не інвалідом. Його девіз: «Зосередьтеся на тому, що у вас є, а не на тому, що у вас немає».

У Езри відсутня більша половина лівої ноги, а на лівій руці тільки 3 пальці. Він любить спорт, і батьки завжди мотивували Езру займатися будь-якими видами спорту, які йому цікаві. Він лазить, грає в баскетбол, займається атлетизмом та ін. Його батьки заснували організацію Team Ezra і вже зібрали понад $400 тис. на допомогу іншим людям. Езра відвідує багато шкіл і конференцій, мотивуючи людей досягати своїх цілей.

Лижник Васу Соджітра

Васу Соджітра втратив праву ногу через зараження крові, коли йому було дев'ять місяців. Ставши дорослим, він безстрашно вирушив у віддалений район і без сторонньої допомоги піднявся на вершину.

«Я роблю те, що люблю, і я буду продовжувати робити це незважаючи ні на що», — говорить Васу.

Короткий фільм розповідає про здатність цього чудового спортсмена-самоучки пристосовуватися і долати життєві перешкоди.

Сліпий скейтер

Знайомтеся: Томмі Керролл. Він катається на ковзанах із десяти років, не дивлячись на те що втратив зір у віці двох років. Завдяки спеціальному спорядженню він зміг освоїти неймовірні трюки. Дивовижна історія, яка надихає бути сміливим і відважним.

Читайте далі:

Квітуча скромність — історія танцівниці Меган Лі

Люди з інвалідністю успішно керують тризірковим готелем у Німеччині

Як підлітки змінюють наш світ: дивовижні винаходи молодих геніїв