• Люди з інвалідністю успішно керують тризірковим готелем у Німеччині

  • Середа, 27 лютого 2019 року

У 1987 році батьки восьми однокласників з інвалідністю об'єдналися, щоб забезпечити своїм дітям надійну роботу й гідні умови життя після закінчення школи. Так у Гамбурзі з'явився готель Stadthaus, у якому працюють люди з інвалідністю і який поєднує дружню атмосферу та якісне обслуговування.

Від проекту — до тризіркового готелю

Готель відкрив свої двері у 1993 році. Спочатку це був невеликий готель із 7 просторими кімнатами і 11 ліжками — такий бюджетний формат було обрано, щоб уникнути можливих фінансових втрат. Проект здійснили за рахунок коштів батьків, а також за рахунок підтримки держави та різних пожертвувань.

Майбутні співробітники готелю пройшли спеціальну підготовку — 2 роки професійного навчання.

Готель одразу отримав позитивні відгуки. Однак на початку справи йшли не досить добре через постійне зростання витрат. Рішенням проблеми став подальший розвиток: було додано 6 додаткових номерів і бар, що зробило готель привабливим для великих груп відвідувачів.

Відтоді в готелі не просто все добре — він процвітає, і при цьому середня заселеність номерів складає 80%! Stadthaus не лише завоював популярність, а й став тризірковим готелем.

Чудовий колектив і якісне обслуговування

У готелі відвідувачів зустрічає доброзичлива і радісна атмосфера та якісне обслуговування. Переважно готель управляється людьми з інвалідністю, і звичайно ж більшість номерів підходять для гостей з обмеженими фізичними можливостями.

Частина співробітників проживає у прибудові над готелем. Це відповідає початковому бажанню батьків-засновників забезпечити дітям надійні умови для життя і роботи.

Те, що починалося як батьківський проект, перетворилося на успішну справу, і це показує, яку користь люди з інвалідністю можуть приносити суспільству. Цей незвичайний готель є прекрасним прикладом того, як оптимізм і взаємодопомога допомагають досягти поставленої мети.

«Від 1993 року люди з інвалідністю живуть і працюють тут під одним дахом. За цей час багато що змінилося — але дружність, гостинність і професіоналізм залишилися незмінними. Запрошуємо вас переконатися, із яким задоволенням та привітністю наші співробітники справляються зі своїми завданнями. Команда Stadthaus бажає вам приємного відпочинку», — говориться на офіційному сайті готелю.

Хочете забронювати номер?

Плануєте відвідати Гамбург? Забронюйте номер у готелі Stadhaus: вас чекає приємна атмосфера і обслуговування, яке високо оцінило чимало відвідувачів.

Читайте далі:

6 виняткових крижаних готелів світу

Квітуча скромність — історія танцівниці Меган Лі

Модний одяг зі сміття: досвід компанії Tonlé з Камбоджі

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...