• Знаменитості, які народилися в рік Свині

  • Duoyu Zhong | Epoch Times | Велика Епоха
    Четвер, 31 січня 2019 року

Завдяки таким якостям, як доброта і розум, люди, народжені в рік Свині, стають популярними. Ось деякі відомі люди, які народилися під цим сприятливим знаком:

Куан'їнь Чжао — перший імператор династії Сун

Куан'їнь Чжао (927–976 рр.) засновник династії Сун, яка проіснувала близько 300 років (від 960 до 1279 р. н.е.). Він також відомий як Імператор Тайцзу Сун. Куан'їнь Чжао припинив практику частих військових переворотів, які виснажували Китай понад півстоліття, і успішно відновив «громадянську імперію». Під його правлінням почалося перетворення, яке зробило Китай процвітаючим. Кількість населення досягла 100 мільйонів чоловік, а видатні досягнення в галузі економіки, технологій і культури допомогли Китаю стати однією з передових країн світу. Чжао Куан'їнь заснував величну династію Сун, яка ознаменувалася роками державного і культурного росту.

Кублай-Хан — засновник династії Юань

Кублай-хан (1215–1294 рр.) — п'ятий великий хан Монгольської імперії і онук Чингісхана. Він був відомим монгольським генералом і державним діячем. Підкорив Китай, заснував династію Юань (1279–1368 рр.) і став її першим імператором. Його вважали великим правителем династії. Він проявив високий інтелект у запозиченні китайських політичних традицій і тактики «розділяй і володарюй» для управління великою імперією.

Томас Джефферсон — третій президент США

Томас Джефферсон (1743–1826 рр.) був основним автором Декларації незалежності та займав пост третього президента Сполучених Штатів від 1801 до 1809 року. Як державний чиновник, історик, філософ і власник плантації, він був провідною фігурою часів раннього розвитку Америки. Є засновником Університету Вірджинії.

Ернест Міллер Хемінгуей — лауреат Нобелівської премії з літератури

Ернест Хемінгуей (1899–1961 рр.) американський журналіст, романіст і автор коротких розповідей. Його стиль письма здійснив великий вплив на художню літературу 20-го століття, а зовнішній образ і повне авантюр життя викликали захоплення у наступних поколінь. Хемінгуей створив більшу частину своїх творів у період від середини 1920-х до середини 1950-х років. У 1954 році він отримав Нобелівську премію з літератури. Його короткий роман «Старий і море» і багато інших робіт вважаються класикою американської літератури.

Чан Кайші — китайський військовий і політичний лідер

Чан Кайші (1887–1975 рр.), також відомий як генералісимус Чан або Чан Чунгчен, був політичним діячем і військовим лідером. Він займав пост керівника Китайської Республіки в період від 1928 до 1975 року, спершу на материковому Китаї до 1949 року, а потім у Тайвані аж до своєї смерті. У 1925 році Чан, змінивши Сунь Ятсена, став главою Гоміньдану (національної партії), після чого виключив китайських комуністів з партії та успішно об'єднав Китай. Уряд Чана спрямовував свою діяльність на боротьбу з комунізмом в Китаї, а також на протистояння японській агресії.

Серед відомих українських діячів, які народилися в рік Свині, — історик і культуролог Михайло Сікорський, митрополит Київський і всієї України (від 1992 до 2014 року) Володимир, поет Борис Олійник, прем'єр-міністр України (від 1997 до 1999 року) Валерій Пустовойтенко, співачка Софія Ротару, скульптор Ільмі Аметов, журналіст Вахтанг Кіпіані, боксер і політик Віталій Кличко, співачка Джамала, журналістка Катерина Осадча та шахіст Руслан Пономарьов.

Читайте далі:

Концерт Shen Yun справив глибоке враження на світових знаменитостей

Що кажуть китайці про людей, народжених у рік Свині

Китайський Новий рік 2019: рік Свині

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...