• Що кажуть китайці про людей, народжених у рік Свині

  • Девід Ву | Epoch Times | Велика Епоха
    Понеділок, 28 січня 2019 року

Опівночі 4 лютого 2019 року ми прощаємося з роком Собаки і зустрічаємо рік Свині.

Свиня, мабуть, найбільш непоказна, брудна і незграбна тварина серед інших видів домашньої худоби, проте свині — істоти слухняні та ласкаві. Їхній оптимізм є проявом простої та невинної натури. Насправді, свині досить тямущі та прагнуть до пізнання. Хоча іноді вони не одразу реагують, але дуже вмілі та старанні.

Народжені в рік Свині зазвичай мають велику силу волі, старанність і щирий ентузіазм. У них є почуття власної гідності, зазвичай вони відмовляються перед будь-ким схилятися. За їхніми зовнішніми лагідністю та постійністю ховаються величезна сила волі та відданість ідеалам. Означивши собі мету, вони докладуть усіх зусиль, щоб її досягти, і готові важко працювати заради досягнення ідеального та комфортного життя.

Люди, які народилися в рік Свині, невинні та чесні. Вони готові терпіти глузування і легко прощають чужі провини. Із друзями вони дуже щирі.

У фінансових питаннях удача на їхньому боці. Не маючи особливих переваг на початку кар'єри, своєю працею вони домагаються стабільного доходу. Вони ненавидять стан бідності та прагнуть багатого і гідного життя, сподіваючись, що всі, хто поруч із ними, зможуть жити комфортно і без турбот. Це тісно пов'язано з їхньою прагматичністю.

Прямодушність — одна з основних рис людей, народжених у рік Свині. Однак наше суспільство повно інтриг, брехні й обману. Тому вони часто зустрічають суперечності та сперечаються, і довіритися комусь їм не завжди легко.

Окрім того, вони вважають за краще обговорювати інших, і це зазвичай приносить неприємності. Їм слід менше перейматися тим, чи правильно чинять навколишні.

Вони вміють отримувати безмежне задоволення від усіх радощів життя, їм подобається робити те, що принесе задоволення і комфорт. Чоловіки дбайливі та цінують сім'ю, тому намагаються її духовно і матеріально забезпечити. Жінки енергійні та уважні; зазвичай їм нелегко висловлювати свої почуття, тому вони стримують їх, проте можуть щиро закохатися в того, поруч із ким будуть почувати себе в безпеці. Вони не вміють відмовляти іншим, і якщо їм не хочуть дати щось взамін, можуть впасти в песимізм, особливо коли пізнають нерозділене кохання.

У людей, народжених у рік Свині, добре розвинена самодисципліна. Їм підходять професії вченого, письменника, художника, музиканта, інженера, техніка, лікаря тощо. Вони також можуть стати прекрасними артистами кіно і телебачення.

Читайте далі:

Квітуча скромність — історія танцівниці Меган Лі

Китайський Новий рік 2019: рік Свині

Підписатися:

Г

Д

Ж

І

Й

К

Л

М

Н

О

П

С

Т

У

Ф

Х

Ц

Ч

Ш

Ю

Я

Social comments Cackle

загрузка...