• Простий пристрій Smartians перетворює звичайну техніку на смарт-прилад

  • Четвер, 24 січня 2019 року

Щоб користуватися усіма перевагами роботи «розумних» гаджетів, зовсім не обов'язково купувати їхні найостанніші моделі. Нідерландська компанія Frolic Studio розробила простий девайс Smartians, який може перетворювати різну побутову техніку на смарт-прилади.

Щодня з'являються різні нові концепції та ідеї інтелектуальних пристроїв для будинку. Серед останніх винаходів — сенсори для оцінки клімату в будинку, домашній дисплей із дерева, а також ключ, який нагадує замкнути двері.

У наше століття нестримного накопичення відходів і погоні за новинками багато хто розуміє, що не має сенсу купувати нові прилади, якщо в тому немає гострої необхідності.

Компанія промислового дизайну Frolic Studio знайшла цікаве рішення для тих, хто прагне зручності та екологічності. Вона створила Smartians — пристрій, який дозволяє користувачам «зламувати» існуючі побутові прилади, щоб використовувати їх у системі інтелектуального будинку.

«Пристрої стають усе складнішими, але користувачі хочуть простоти. Чи варто замінювати речі тільки тому, що вони вже не найсучасніші? Smartians допоможуть вдихнути нове життя у старі прилади», — говорять у Frolic Studio.

Smartians являє собою набір пристроїв, регуляторів і перемикачів, які підключаються через додатки на телефоні. Їх можна прикріпити або розмістити поруч з існуючими гаджетами і приладами. При активації через додаток вони натискають, повертають або перемикають комутатори на аналогових пристроях, дозволяючи їм працювати у цифровому режимі. Smartians можна використовувати для різних цілей, таких як нагрівання чайника, відкриття штор або регулювання гучності на стереосистемі.

Один із засновників Frolic Ендрю Спіц каже: «Ми хочемо дати людям можливість створити свій власний "розумний" будинок, зберігаючи при цьому існуючі, і, найчастіше, улюблені пристрої».

Smartians не тільки покращує роботу існуючих пристроїв, але і знижує витрати на покупку нової смарт-техніки і зменшує вплив на навколишнє середовище.

Стартовий комплект буде коштувати близько €200.

У нього входять:

Smartian + Base — дозволяє зі зручністю розташувати пристрій біля приладу.

Hub — контролює всі підключені до системи пристрої. Також його можна використовувати для зарядки. Якщо будинок великий і Smartians знаходиться занадто далеко від хаба, вони можуть взаємодіяти за допомогою передачі сигналів.

Add-ons — додаткові елементи, які дозволяють робити все на відстані: повертати ручки, обертати регулятори, натискати на кнопки, підключати техніку до мережі та багато іншого.

На даний час компанія Frolic Studio шукає інвесторів і сподівається, що пристрій Smartians буде доступний для продажу вже наступного року.

Читайте далі:

Киянин створив смарт-теплицю, яка сама вмикає полив і підживлення рослин

Технології з Пентагону знайшли свій шлях до китайських військових

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...