• «Розумний» ключ Locky нагадує замкнути двері

  • Вівторок, 20 листопада 2018 року

Стартап із Польщі розробив пристрій, який нагадує користувачеві зачинити двері, надсилає дані про те, що хтось увійшов до будинку, а у разі втрати ключа — допомагає знайти його за пару секунд. Locky поєднує у собі функції «розумного» замка та пристрою-ключа із функцією стеження.

Locky сумісний із 90% видів ключів. Цей винахід — альтернатива смарт-замкам, установка яких зазвичай вимагає заміни замка або модернізації дверей. Він являє собою накладний елемент, у який, як у зажим, вставляється ключ. Пристрій відстежує використання ключа та відправляє дані у спеціальний мобільний додаток.

Додаток реєструє повну історію дій: коли двері були зачинено та відчинено. Користувач отримає повідомлення, якщо хтось увійшов до будинку, використовуючи інший ключ, який також має накладний елемент Locky (наприклад, так можна дізнатися, що дитина повернувся додому).

Окрім того, додаток може нагадати господареві замкнути двері, коли він виходить із дому. Пристрій живиться від акумулятора, термін служби якого становить до одного року.

«Забудьте про смарт-замки, використовуючи простий накладний елемент. Locky — це проміжна ступінь між інтелектуальним замком та пристроєм-ключем із функцією стеження, що поєднує їхні найкращі властивості. Щоб мати можливість перевіряти стан дверей у будь-який час і в будь-якому місці та отримувати повідомлення про їхнє відкриття, не потрібно замінювати замок і використовувати віртуальний ключ (який можуть зламати). Наш винахід — це всього лише невелика насадка, яка відстежує використання вашого ключа та відправляє дані на телефон, у результаті чого ви контролюєте свій будинок 24 години на добу. Це найпростіша у світі система домашньої безпеки. Завдяки функції пошуку ключа ви більше ніколи не забудете закрити двері і не втратите ключі», — говорять творці пристрою.

Польські розробники представили Locky на краудфандінговой платформі Kickstarter. Новий стартап досяг цільового показника за два дні та навіть перевищив його — на рахунку кампанії зібралося $26000.

Технології для ключів і замків постійно розвиваються. Винахід напевно стане популярним, адже він зручний у використанні і дає користувачеві можливість бути в безпеці.

Читайте далі:

«Розумний» рюкзак Lumzag із захистом від злодіїв та іншими корисними функціями

В Україні створили GPS-маячок для швидкого пошуку вкрадених байків

Створено «розумне» автомобільне крісло для дітей

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...