• Стиль і технологічність: створено «розумний» рюкзак Lumzag

  • П'ятниця, 26 жовтня 2018 року

Компанія зі США створила «розумний» рюкзак Lumzag, який поєднує стиль і технологічність: він дозволяє у будь-який момент підзарядити гаджети та нагадає господареві про забуті речі.

Рюкзак зроблений із вуглецевого волокна, у ньому є внутрішнє освітлення, GPS-навігатор, камера заднього виду, джерело Wi-Fi та бездротовий зарядний пристрій. Він зручний у застосуванні, а його продуманий внутрішній дизайн забезпечує просту та зручну організацію речей. Lumzag доступний у трьох кольорах: сріблястий чорний, темний сапфір і темно-червоне вино. Окрім рюкзака, у колекції є також дві різні за розміром сумки на плече.

У рюкзак вбудований смарт-месенджер для повідомлень і нагадувань, за допомогою яких господар рюкзака може уникнути втрати речей. Месенджер підкаже, у якому відділенні лежить яка річ, а також повідомить користувача, якщо сумку намагається відкрити хтось сторонній.

Основні функції Lumzag

1. Бездротова зарядка дозволяє одночасно заряджати батареї на телефоні, планшеті й ноутбуці по бездротовому каналу від вбудованого блоку живлення (10 тис. МА • год).

2. Спеціальні датчики відстежують розташування речей. Перед їхнім використанням потрібно наклеїти на предмети, які переносяться у рюкзаку, спеціальні ідентифікаційні наклейки (вони поставляються разом із рюкзаком). Якщо якась із маркованих речей пропаде, Lumzag повідомить про це користувача.

3. Вбудований світлодіодний індикатор. У головному відділенні сумки є підсвітка, яка включається автоматично, коли сумка відкривається в темряві.

4. Захист від злодіїв. Якщо хтось сторонній намагається відкрити сумку або вкрасти її, додаток Lumzag mobile надішле повідомлення. Воно також активує сигнал тривоги, якщо відстань між господарем і сумкою більше встановленого максимуму. Щоб захистити свою сумку від злодіїв, достатньо активувати режим безпеки в додатку.

5. Можливість відстежувати безпеку сумки. Незалежно від того, як далеко вона знаходиться. GPS-трекер дозволяє завжди знати точне місце розташування у режимі реального часу. Відстеження по GPS безкоштовне завдяки розробленій командою Lumzag спеціальній технології, яка не використовує інтернет-дані.

6. Додаткова «пара очей» у міських джунглях. На рюкзаку є прихована камера, яка показує, що відбувається позаду користувача. Зображення у режимі реального часу передається на екран смартфона. Ця функція не є обов'язковою, і якщо вона не потрібна, можна замовити Lumzag без камери.

7. Постійний і незалежний доступ до інтернету. Спеціальна вбудована карта даних дає можливість підключитися до Wi-Fi в усьому світі за набагато нижчими тарифами, ніж роумінг в інтернеті. Ця функція активується лише тоді, коли потрібно її використовувати.

«Lumzag — це найінноваційніша та найінтелектуальніша переносна система на сьогоднішній день, розроблена із використанням високоякісних матеріалів і 7 інтелектуальних функцій. Він поєднує у собі інтелект, силу, безпеку та контроль», — кажуть творці.

Рюкзак виготовлений із високоякісного вуглецевого волокна та шкіри. Перший прототип було показано на виставці CES 2018, а в даний час виставлено на Indiegogo. Рюкзак доступний за $269.

Читайте далі:

Дизайнер з України створив рюкзак, що змінює свій вигляд

Створено унікальний рюкзак і шолом із сонячною батареєю — стартап Tespack

Надувна сумка з велосипедної камери та брезенту — новинка зі Швейцарії

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...