• У США створили натуральний екодезодорант зі змінними картриджами

  • Середа, 24 жовтня 2018 року

Aмериканська компанія Myro поставила на ринок екодезодорант, корпус якого є багаторазовим і в ньому використовується на 50% менше пластику, ніж у звичайних одноразових засобах від поту. Окрім того, антиперспірант є повністю натуральним і не містить небезпечних і токсичних речовин.

Більшість людей вважають дезодорант невід'ємною частиною свого повсякденного життя. Чимало хто знає про переваги натуральних засобів або принаймні про ризики використання засобів, що містять алюміній.

Myro — бренд засобів для особистої гігієни, заснований у 2017 році. У вересні 2018 року він представив дезодорант на основі рослинних компонентів із різними ароматами.

Натуральний дезодорант марки Myro (у перекладі із грецької — «суть», «есенція») напевно сподобається екологічно свідомим людям. Він не містить алюмінію, парабенів, фталатів, тальку, стеаратів, триклозану, пропіленгліколю, TEA, DEA, SLS, штучних барвників і ароматизаторів, які неодмінно містяться у стандартних дезодорантах. Окрім того, Myro не тестується на тваринах.

Його основа — потужна суміш із натуральних антимікробних речовин, які запобігають запаху та потрапляння поту на одяг: порошок ячменю поглинає вологу, безпечні речовини підтримують природну бар'єрну функцію шкіри, а натуральні аромати (ефірні олії) — надають приємний аромат, що поступово проявляється.

Зрештою вийшла формула із 99% натуральних інгредієнтів, оптимізована для широкого виробництва.

Корпус дезодоранту є багаторазовим контейнером-футляром, для виробництва якого використовується наполовину менше пластику, ніж для стандартного дезодоранту. Корпус відповідає вимогам управління транспортної безпеки, тому дезодорант можна без побоювань брати з собою в подорожі. Він зручний і досить міцний: можна мити в посудомийній машині.

Для заправки антиперспіранту користувач просто відкриває його та вставляє картридж. Дезодорант підходить для чоловіків і жінок будь-якого віку та на даний момент доступний у 5 кольорах і 5 різних ароматах.

Аромати Myro:

  • «Solar Flare»: апельсин, ялівець, соняшник;
  • «Big Dipper»: бергамот, лаванда, ветівер;
  • «Chill Wave»: огірок, жасмин, м'ята;
  • «Pillow Talk»: фіалка, іланг-іланг, дикий аміріс;
  • «Cabin №5»: ветівер, пачулі, герань.

Стартовий комплект дезодоранту коштує всього лише $10, а багаторазовий футляр і доставка — за рахунок компанії.

Читайте далі:

У Швеції створили найбезпечніший дезодорант — дерев’яний Refill Deo

Як зробити безпечний дезодорант з простих інгредієнтів — рецепти

Що насправді містять дезодоранти та антиперспіранти

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...