• Додаток виявляє ранні ознаки хвороби Паркінсона

  • Середа, 31 жовтня 2018 року

Виявити перші ознаки хвороби Паркінсона тепер можна не лише в медустановах: вчені розробили додаток для смартфона i-PROGNOSIS, який допоможе вчасно встановити наявність захворювання.

Безліч сучасних розробок і технологій спрямовані на запобігання захворюванням. Наприклад, пристрій sKan допомогає діагностувати рак шкіри. Він використовує датчики температури для виявлення ділянок шкіри, які нагріваються швидше, що є можливою ознакою ракових клітин.

Інновації не тільки допомагають визначити наявність хвороби, але й полегшують життя тим, хто вже страждає від недуги. Нова розробка WalkAid, що працює за допомогою сигнального пристрою і тактильних устілок, допомагає ходити людям із хворобою Паркінсона.

i-PROGNOSIS йде ще далі та об'єднує аспекти обох цих винаходів, допомагаючи визначити початок хвороби Паркінсона.

Додаток використовує смартфон та смартгодинник для виявлення ранніх симптомів захворювання. Користувачі завантажують додаток на свій пристрій і використовують його для повсякденних функцій, таких як телефонні дзвінки, повідомлення та фотографії. i-PROGNOSIS використовує датчики, які вже є у смартфонах, такі як акселерометр і гіроскоп, для виявлення будь-яких ознак незначного дрижання. Додаток також використовує мікрофон для виявлення симптомів деградації голосу.

Окрім того, додаток аналізує фотографії обличчя користувача, щоб визначити відхилення, які говорять про початок захворювання. І, кінець кінцем, пристрій відстежує дотик користувача, щоб виявити появу дрижання. За допомогою годинника можна збирати додаткову інформацію, таку як активність, частота серцевих скорочень, сон і температура шкіри.

Якщо є ознаки захворювання, користувачі можуть придбати додаткові пристрої, наприклад пояс, щоб збирати важливіші дані. Проаналізувавши їх, i-PROGNOSIS порадить, чи варто звертатися до лікаря.

Ця програма є інноваційним способом використання наявної у смартфонах технології. Можливо, такі датчики зможуть виявляти симптоми й інших захворювань.

Читайте далі:

Jelly Drops — вода, яку можна їсти, врятує людей похилого віку від зневоднення

Фізичні вправи допомагають мозку залишатися молодим навіть у старості

У Данії літніх людей безкоштовно катають на велорикшах — рух «Велоспорт без віку»

Уроки довголіття від 256-річного китайця

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...