Четвер, Лип 9, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Розробники створили теплицю-акваріум, у якій можна вирощувати свіжі трави й овочі цілий рік (ВІДЕО)

Середа, 24 червня 2020 року

Хочете насолоджуватися свіжими і 100%-во органічними травами й овочами круглий рік? У цьому вам допоможе «розумна» мініатюрна теплиця-акваріум EcoGarden.

EcoGarden — це інтелектуальна екосистема, у якій можна вирощувати свіжі трави і овочі круглий рік. І для цього не обов'язково мати якісь особливі знання. Система створена таким чином, що власник може контролювати її віддалено і стежити за всім процесом вирощування, від посіву до збору врожаю. Спеціальний мобільний додаток Ecobloom (доступний для iOS і Android) дозволяє відстежувати роботу екосистеми через підключення до Wi-Fi.

Управління підсвіткою рослин, годування риби або спостереження за тим, що роблять ваші вихованці, — все це доступно з телефону.

«Ви можете заглибитися у процес і просто насолоджуватися ним, щоб зняти стрес. Жива екосистема, за допомогою якої можна спостерігати за чудесами природи просто у своєму будинку, може покращити ваш спосіб життя», — кажуть творці EcoGarden.

У системі використовується унікальний метод під назвою аквапоніка. Це стародавня техніка вирощування, у якій в якості джерела поживних речовин для рослин використовуються відходи риб, а рослини природним чином фільтрують воду, яка знову повертається рибам.

Таким чином риба годує рослини, а рослини «дбають» про рибу. Відходи риби, у яких міститься аміак, під впливом корисних мікробів природно розкладаються на нітрати (органічні добрива), забезпечуючи рослини необхідними поживними речовинами. Цей процес рециркуляції води на 95% ефективніший, ніж у звичайному сільському господарстві. Природний і стійкий спосіб виробництва продуктів харчування і очищення акваріума створює поновлювану екосистему, у якій рослини і риба живуть у симбіозі. До того ж система не вимагає ніяких ґрунтових або хімічних добрив або пестицидів.

«Вам не доведеться постійно переживати про те, щоб не забути полити рослини або погодувати рибу, — EcoGarden зробить все за вас! Завдяки вбудованим датчикам та інноваційним технологіям система працює самостійно і реагує на інструкції власника. Перевірте температуру, погодуйте рибу або просто повідомте, що ви їдете за кордон на декілька днів! Усе це — в один клік».

Система EcoGarden може поставляти користувачеві свіжі овочі круглий рік. Окрім того, вона має й інші переваги:

Гарна деталь інтер'єру. Унікальний мінімалістичний скандинавський дизайн EcoGarden ідеально підходить для кухонного або офісного столу і чудово доповнить інтер’єр вітальні, передпокою або кухні.

Інтелектуальна установка. Вам не доведеться просити своїх сусідів, щоб вони годували рибу або поливали рослини під час вашої тривалої відсутності. Розумна система зробить все самостійно.

Зняття стресу. Багато хто знає про те, що спостереження за живою природою покращує самопочуття і знімає стрес. Зокрема, такий живий куточок, як акваріум і рослини, чинить розслабляючий терапевтичний вплив.

Свіже повітря. Свіже багате киснем повітря зробить атмосферу у вашому домі більш сприятливою.

Читайте далі:

Від городу на підвіконні до зеленого даху — навіщо потрібне міське фермерство

У Данії існує екологічний і енергоефективний дитячий садочок

Можливість почути музику рослин: створено пристрій Green Note

Comments   

загрузка...