Четвер, Кві 15, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Швейцарська компанія Küschall створила інвалідний візок із графену — Superstar (ВІДЕО)

Четвер, 7 травня 2020 року

Графен — це матеріал, що використовується в аерокосмічній промисловості. Він міцніший за сталь і твердіший за алмаз, але при цьому дуже гнучкий і легкий. Саме його обрали для створення інвалідного візка Superstar, розробленого за партнерства із виробниками «Формула-1».

Кожне крісло конструюють з урахуванням характеристик певного користувача. Працівники Küschall проводять біомеханічну оцінку, потім вручну виробляють крісло-коляску, щоб вона строго відповідала потребам замовника.

Візок складається з накладної спинки із ручним регулюванням, що дозволяє підтримувати правильну поставу і менше втомлюватися, подушки для комфортного сидіння, щитка для захисту користувача від навколишнього середовища і фар-світлодіодів для безпечного водіння в темний час доби. Користувач може підібрати дизайн свого візка, вибираючи з декількох варіантів відтінків матеріалів.

Як повідомляють розробники, у 50–70% користувачів звичайних інвалідних візків через 10–15 років з'являються травми верхньої частини тіла, пов'язані з неправильною конструкцією. У дизайні візка Superstar врахували цю проблему і розташували колеса в оптимальному положенні, завдяки чому збільшується ефективність руху і зменшується ризик появи травм верхніх кінцівок. Окрім того, користувачі можуть налаштовувати візок залежно від того, які рухи потрібно здійснювати.

Вага рами візка становить 1,5 кг, і він у 200 разів твердіший за сталь. Максимальне прискорення, яке можна розвинути на візку, сягає 1,3 м/с2. Superstar на 30% легший і на 20% міцніший порівняно із класичними інвалідними візками, що робить його справді унікальним.

Матеріал візка має велику поглинаючу здатність, тому під час руху вібрації практично не відчуваються. X-подібна форма забезпечує максимальну ефективність пересування: це збільшує швидкість і маневреність на дорозі. Візок швидко реагує на кожен рух і має вражаючі амортизаційні характеристики, що забезпечує легке і безпечне пересування практично будь-якою поверхнею.

Küschall представляють серед інвалідних візків новинку, у якій використовуються аерокосмічні матеріали. Розробники не тільки покращують характеристики руху візка, але й дбають про запобігання травмам, враховуючи мобільність і потребу в безпеці людей з інвалідністю.

Читайте далі:

Революційне крісло-коляска дозволяє забути про проблему пересування

У Данії літніх людей безкоштовно катають на велорикшах — рух «Велоспорт без віку»

Італієць створив перше у світі складане колесо для велосипеда та інвалідного візка — Revolve

Comments   

загрузка...