• Данський велосипедний бренд представив свій перший електрокар для міста — Sin

  • Четвер, 13 грудня 2018 року

Датський виробник електробайків Biomega представив свій перший чотириколісний електрокар Sin. Він спроектований як міні-автомобіль на чотирьох чоловік для комфортного пересування вулицями мегаполісів.

Данська компанія, відома своїми марками стильних електробайків, оголосила про створення свого першого електромобіля. Автомобіль під назвою Sin (на честь Сінгапуру — міста-держави, який послужив натхненням для дизайну цього транспортного засобу) представлений як доступний і екологічний варіант міського транспорту.

Biomega класифікує автомобіль як «кросовер». У ньому чотири двигуни, четверо дверей і чотири окремі сидіння з достатнім місцем для ніг. Новий дизайн із використанням відкритих коліс дозволяє легко маневрувати у вузьких просторах між будівлями. Велике переднє вікно створює максимальну видимість дороги та розширює простір усередині кабіни.

Засновник компанії Йенс Мартін Скібстед каже:

«Biomega завжди прагнули змінити ставлення людей і суспільства до того, яким повинен бути особистий транспорт. У нас з'являється багато ідей для розробки електрокара, який володіє новими можливостями. Відсутність двигуна внутрішнього згоряння з переднім приводом дозволило створити просторе місце для ніг перед водієм. Ми хотіли підкреслити цю характеристику, створивши широке лобове вікно, через яке пасажири мають хороший огляд. Використовуючи цей дизайн, ми змогли досягти такої ширини огляду, за якої водій вперше зможе повністю бачити проїжджаючі велосипеди».

Електрокар важить 950 кг, і являє собою доступне і стійке рішення для сучасної міської мобільності. В ньому використовується мінімальна кількість компонентів і найсучасніші легкі матеріали: корпус із модульного вуглецевого волокна, алюмінієві поперечні елементи, прозорий дах і вітрове скло. Усе це дозволяє забезпечити оптимальну ширину огляду дороги.

Мала вага Sin знижує споживання батареї. Кожне колесо має свій власний внутрішньомоторний двигун, завдяки чому кількість рухомих частин зведено до мінімуму. Максимальна швидкість електрокара сягає 130 км/ч.

 

Більшість модулів акумуляторів Sin потужністю 20 кВт • ч розміщені в підлозі автомобіля. Модульні блоки батарей потужністю 6 кВт • год, розташовані ззаду, можна зняти і замінити на ходу.

На одній зарядці електрокар може проїхати 160 км. Всередині знаходиться рульове «колесо» прямокутної форми і планшет, сітчасті сидіння для водія і трьох пасажирів.

Виробництво Sin планується розпочати у 2021–2023 роках, його орієнтовна вартість становитиме близько $23 тис.

Читайте далі:

Українець створив електромобіль, який не потребує акумулятора, — Tuk-Tuk

Через 8 років електрокари стануть дешевше автомобілів із ДВЗ

В Казахстані створили найдешевший електрокар у світі

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...