• Смарт-дзеркало HiMirror підкаже, який крем для шкіри вибрати

  • П'ятниця, 7 грудня 2018 року

Тайванська компанія створила «розумне» дзеркало HiMirror, яке вивчає шкіру обличчя і визначає проблеми, а потім рекомендує косметичні засоби для їх усунення. HiMirror — це особистий консультант краси, говорять розробники.

HiMirror Mini Premium — така повна назва смарт-дзеркала — здатне не лише показувати відображення, але й аналізувати стан шкіри та підказувати, як його поліпшити. Дзеркало складається з камери і «аналізатора». Воно може виявляти зморшки, тонкі лінії, темні кола, темні або червоні плями, огрубілу шкіру, розширені пори, сухі ділянки та інші проблеми.

«Як ви визначаєте, який засіб для догляду за шкірою найкраще підходить для вас? Чи замислювалися ви про те, що новий крем створює лише тимчасовий ефект, після чого тонкі лінії і темні кола знову проявляються? Тепер уявіть, що у вас є власний консультант краси: після декількох років інтенсивних досліджень і розробок ми раді представити HiMirror. Запрошуємо вас у подорож до досягнення вашої абсолютної краси, без здогадок і серйозних помилок», — говорять творці смарт-дзеркала.

HiMirror відстежує всі косметичні засоби, які є вдома у користувача, нагадуючи про те, коли їх варто застосовувати. У додатку до пристрою є добірка корисних відеороликів і статей.

Після підключення до інтерфейсу My Beauty Box можна відстежувати, як ті чи інші засоби для догляду впливають на шкіру. Це допоможе дізнатися, які з них дійсно покращують стан шкіри, а які — ні. Додаток також рекомендує косметику залежно від погоди і конкретних проблем шкіри. Рекомендовані засоби вибираються з Amazon, SkinSAFE та баз даних HiMirror.

Розробники впевнені, що під час вибору засобів для догляду за шкірою потрібно керуватися досвідом і науковим аналізом, а не обіцянками реклами. Дзеркало дає поради і рекомендації, ґрунтуючись на відгуках для людей з певним типом шкіри та на даних, зібраних через анонімну хмарну систему Big Data. Також через нього можна контактувати з додатками користувачів Google, Facebook, Instagram і Spotify.

Для створення дзеркала знадобилося три роки інтенсивних досліджень, які здійснювали близько 300 інженерів. Розробники консультувалися з найкращими дерматологами та фахівцями у сфері косметології.

«Це не просто дзеркало, а відображення реальності. Тепер у вас є можливість знайти друга, який нагадує, заохочує і надихає піклуватися про себе».

Перші HiMirror Mini Premium коштуватимуть $300.

Читайте далі:

Особистий помічник із макіяжу: перше у світі «розумне» дзеркало MORROR

Натуральна косметика із фруктових відходів: стартап FRUU

Як косметика тестується на тваринах: чому ми платимо за страждання

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...