• Перетворіть спальню на вітальню одним натисканням кнопки — Ori Closet

  • Четвер, 3 січня 2019 року

Стартап зі США Оri розробив роботизований інтер’єр, який чудово підходить для маленьких квартир. За бажанням спальня перебудовується у вітальню, розширюючи життєвий простір і надаючи користувачам більше місця для життя, роботи і розваг.

Дослідження показали, що в усьому світі люди почали віддавати перевагу невеликим житловим приміщенням. Наприклад, за останні 10 років у США середня площа квартир скоротилася приблизно на 10%. У зв'язку з урбанізацією продовжує зростати потреба в ефективному використанні невеликих площ. Тому і з'являються інновації, які допомагають ефективніше використовувати обмежений життєвий простір.

Розробники з Массачусетського технологічного інституту (MIT) використовують робототехніку, щоб зробити невеликі кімнати зручнішими для життя. Для проекту CityHome компанії Ori вони створили гардероб, що може перебудовуватися. За його допомогою квартира площею 18,6 м2 може «розширюватися», збільшуючи корисну площу.

«Ми створили революційно нову концепцію для житлового простору невеликого розміру: роботизовану меблеву систему, яка перетворюється на спальню, офіс/гардеробну або вітальню за допомогою натискання кнопки або голосової команди в додатку. Це дозволить людям використовувати одну кімнату декількома способами, просто переміщуючи меблі», — говорять розробники.

Провідний дослідник CityHome Хасье Ларреа заснував компанію Ori для комерційного просування розробленої ними технології. На даний момент вони представляють три види автоматизованих меблів.

Перша шафа — Ori Pocket Closet — являє собою місце для зберігання одягу, взуття та аксесуарів. У закритому стані шафа також може перетворитися на стіл, мультимедійну консоль або книжкову полицю.

Друга шафа — Ori Studio Suite. За бажанням власника вона перетворює однокімнатну квартиру на спальню, кабінет, повнорозмірну вітальню або гардеробну. Ori Studio Suite вже була встановлена в більш ніж 20 будинках по всій території США.

Третя інновація — Ori Cloud Bed — ліжко, яке опускається та піднімається, перетворюючись на вбудовану підвісну стелю. Коли ліжко вгорі, на його місці можуть знаходитися диван і журнальний столик.

Система перебудови меблів працює за допомогою голосової активації через Google Assistant або Amazon Alexa, а також за допомогою програми Ori або вбудованого елемента управління. У неї також є ручне управління (на випадок відключення електроенергії).

Читайте далі:

Американець оселився в найменшому будинку зі сміттєвого баку

Старі дитячі іграшки перетворюються на нові меблі: ідея бельгійської компанії ecoBirdy

Чи безпечний клімат у будинку? Про це розкажуть сенсори Whare Hauora

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...