• Американець оселився в найменшому будинку зі сміттєвого баку

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 13 квітня 2015 року
Американський професор залишив свою домівку, щоб провести цікавий та корисний, на його думку експеримент — він оселився у контейнері для сміття площею 3,34 квадратних метри.

796aeef43.jpg

Фото: Sarah Natsumi/theatlantic.com

Після розлучення Джефф Вілсон вирішив змінити своє життя, зробивши його більш відповідальним. Чоловік захотів дізнатись, скільки насправді потрібно людині для життя.

Для початку він розпродав за безцінь своє старе майно та меблі за допомогою «Фейсбуку», потім придбав сміттєвий контейнер і почав його обживати. Тепер, за словами Джеффа Вілсона, все, що він має, вміщується у його скромному житлі.

Виявити всі незручності такого житла молодий професор вирішив на собі. Він оселився у контейнері без даху та бічної панелі — так, що від дощу потрібно було накривати дах брезентом. Спав чоловік на постелених на підлогу листах картону.

Перші місяці свого життя у контейнері професор намагався більше часу проводити поза його межами — умови для перебування в ньому не можна було назвати комфортними.

Пізніше він влаштував пересувний дах для свого житла, пофарбував його стінки в білий колір, вбудував у підлозі шафи для необхідних речей і облаштував нормальне ліжко. Через значні перепади температур Вілсон навіть поставив у своєму житлі простенький кондиціонер. Контейнер дивакуватого професора розміщується за будинками гуртожитків Університету Хастон-Тіллотсон в Остіні, штат Техас. 

  

Тепер на даху житла дивакуватого професора встановлена навіть метеостанція, а у перспективі Вілсон планує розмістити там сонячні панелі. Із часом він планує відключитись від мережі електропостачання і використовувати тільки енергію сонця.

З’явилась у контейнері навіть крихітна раковина та міні-кухня. Туалету у приміщенні немає, але Вілсон планує прибудувати такий ззовні. Душем він користується університетським.

Гардероб чоловіка обмежується чотирма парами брюк, чотирма сорочками, трьома капелюхами і трьома парами взуття. Проте Вілсон дозволяє собі слабкість — мати більше, ніж потрібно, пар краваток — загалом вісім. Чоловік говорить, що тепер він живе щасливіший, ніж раніше.

Житло Вілсона стало частиною проекту «Сміттєвий контейнер», проведення якого санкціонував Університет, в якому працює професор. Американець використовує його як приклад для студентів, пояснюючи їм на своєму досвіді, що можна жити економно і відповідально, а також скорочувати вплив на довкілля. За задумом Джеффа Вілсона, сміттєвий контейнер має стати найменшим у світі житлом, придбання і облаштування якого буде коштувати до 10 тисяч доларів, і встановлювати який можна будь-де.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...