• Особистий гід із харчування: новий додаток Pinto

  • Четвер, 20 грудня 2018 року

Американський стартап розробив додаток, за допомогою якого можна відстежувати якість харчування, дізнаватися про наявність алергенів і складати план дієти. За заданими критеріями він вибирає здорову їжу та надає повну інформацію про неї.

Чимало людей має певні дієтичні особливості харчування (алергія, непереносимість глютену тощо) і бажає отримувати більше інформації про продукти, які вживають. Стартап зі США створив додаток Pinto, який може швидко надати необхідну інформацію про їжу.

Щоб користуватися програмою, користувачеві потрібно просто «відсканувати» упаковку продукту за допомогою смартфона. Після введення даних додаток фокусується на інформації про харчування, яка важлива для конкретного користувача. Далі він здійснює швидкий аналіз відповідно до його індивідуальних потреб.

Щоб вказати, чи відповідає їжа критеріям дієтичних продуктів, додаток використовує систему колірного кодування. Синій — чудово підходить, зелений — добре, жовтий — більш-менш, а червоний попереджає про те, що їжа не підходить для вживання. Якщо людина не дотримується певної дієти, вона може сама створити особистий профіль здорового харчування.

Таким чином Pinto є корисним інструментом, який можна брати із собою під час відвідування продуктових магазинів. Особливо це зручно для тих, хто погано розбирається в маркуванні продуктів. Наприклад, як визначити свій розмір порції та кількість калорій? Яких інгредієнтів найбільше в їжі?

«Pinto — особистий гід із харчування просто у вашій кишені», — кажуть розробники.

Ще одна особливість програми — готові дієтичні профілі для різних дієт, включаючи безглютенову, вегетаріанську, веганську, палео, кетогенну, для діабетиків, для підтримки здоров'я серця та ін. Вибравши конкретний дієтичний профіль, користувач додатка побачить інформацію про особливості харчування обраної ним дієти. Крім того, користувачі можуть повідомляти додатку, скільки їм потрібно споживати калорій в день, а також інші особливості їх дієти (алергія, непереносимість тощо).

«Їсти — це необхідність, але їсти розумно — це вже мистецтво», — кажуть творці програми.

На даний час Pinto доступний онлайн і як додаток для iPhone. До кінця року команда планує випустити додаток для Android.

Читайте далі:

Скільки калорій та БЖВ у вашій їжі: геніальний винахід від Panasonic

Смачна «Риба по-кантонськи» на пару та історія шеф-повара, який був змушений оголосити голодування

Створено келих для коктейлів, що змінює смак будь-якого напою — Vocktail

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...