• Усе про сучасні покрівлі

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Субота, 29 грудня 2018 року

Промислова Група «Арсенал – Центр» займається продажем найсучасніших покрівельних матеріалів, тому знає усе про такі покриття і готова надати всю інформацію своїм клієнтам. Якщо ви гадаєте, що така інформація не знадобиться вам, то дуже помиляєтеся. Якщо ви зацікавлені довговічним будівництвом з надійною покрівлею, то ви обов'язково повинні розуміти, як вона влаштована. Які покриття вважаються найвитривалішими і відрізняються найкращими декоративними властивостями.

покрівельне покриття

Особливості покрівельних покриттів

Поговоримо про найпопулярніші покриття, які представлені на сучасному ринку будматеріалів. Почнемо, мабуть, із найцікавішого і оригінального на сьогоднішній день — гнучкого покрівельного покриття.

Бітумна черепиця

Бітумна черепиця. Для бітумної черепиці характерні безліч властивостей, які дозволяють на протязі довгого часу експлуатувати будову без будь-яких турбот по ремонту або догляду. Унікальна технологія виробництва і оригінальний дизайн роблять покриття відмінним рішенням для покрівлі будь-якого даху. Гнучкість і пластичність дозволяють працювати з покриттям в будь-яких умовах і при облаштуванні навіть найскладніших архітектурних покрівель. Але бітумну черепицю не стелять у морози і термін використання залежить від виробника.

Металева черепиця

Металева черепиця. Металева покрівля — найпопулярніша останнім часом. Використання у наших погодних умовах металочерепиці дуже до речі, адже вона відрізняється кращими характеристиками, які може мати металеве покриття. Металочерепиця виготовляється зі сталі або алюмінію, які піддаються гарячому оцинкуванню і потім холодному прокату. Його профілюють для придання потрібної привабливої форми, що не боїться дощу, снігу, льоду і виконує усі найнеобхідніші функції.

Металопрофіль покрівельний

Металопрофіль покрівельний. Популярний добротний і простий покрівельний матеріал, який часто вважають аналогом металочерепиці. Його виготовляють майже так само як металочерепицю, але металопрофіль має трохи простішу форму і відрізняється меншою зносостійкістю. Для господарів, які обмежені фінансами, і не можуть собі дозволити більш дорогу покрівлю, такий покрівельний матеріал стане найідеальнишім рішенням.

Поговоривши про найсучасніші і популярні покриття для покрівлі, ми трохи прояснили для вас відмінності між ними. Якщо вам цікаві й інші нюанси використання кожного з перерахованих видів покриттів, ви завжди можете зателефонувати консультанту компанії «Арсенал – Центр». Будемо раді допомогти в будівництві покрівлі вашої мрії, і підкажемо, які покрівельні матеріали варто купити.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...