• Охоронна сигналізація від Княжої Варти

 • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
  П'ятниця, 28 грудня 2018 року

Чи знаєте ви, як отримати ефективний і функціональний план дій у різноманітних непередбачених ситуаціях: при пожежі, несподіваній крадіжці чи пошкодженні вашого майна? Що забезпечує правильне оповіщення у випадку небезпеки? Мабуть, ніщо краще не впорається зі складною проблемою, ніж охоронна сигналізація від компанії «Княжа варта».

Княжа варта

Переваги охоронної сигналізації

«Княжа ватра» пропонує широкий спектр охоронної сигналізації для повноцінного захисту вашого бізнесу чи оселі. До переваг охоронної сигналізації варто віднести:

 • Швидке оповіщення: повідомляє екіпажам і співробітникам відповідних служб та інформує персонал для швидкого і ефективного у разі настання небезпеки;
 • Охоронна сигналізація дає можливість активізувати контрольний список дій з правильними завданнями для груп реагування;
 • Облаштована спеціальними датчиками, які транслюють відповідні сигнали на пульт компанії «Княжа варта»;
 • Гарантує безпеку у режимі безперервності.

«Княжа варта» допомагає захистити як промислові підприємства, так і приватні помешкання від різних видів небезпек. Розмір об’єкту не впливає на ефективність надання послуги.

Як працює охоронна сигналізація?

Співробітники компанії «Княжа варта», відповідно умов співпраці встановлюють спеціальні датчики на довіреному об’єкті. У випадку небезпеки чи аварійної ситуації через датчики надходить сигнал і протягом 5 хвилин екіпажі прибувають на місце призначення.

Датчики - це спеціальні компоненти охоронної сигналізації, які здатні захистити певний простір, створюючи невидиму зону, яку неможливо порушити без звуку тривоги. Вони, як правило, використовуються для захисту приміщень, що містять цінні речі, а також території чи приміщення, які менш відвідуються у великих будинках.

Після встановлення та перевірки обладнання експерт з безпеки проведе роз’яснення керівнику чи іншій довіреній особі компанії-замовника короткий аналіз та роз’яснення щодо особливостей роботи охоронної сигналізації.

Комплект охоронної сигналізації встановлюється дуже швидко (протягом 3 годин) працівниками «Княжої варти». У процесі підготовки до роботи інженер компанії, після ретельного дослідження схеми чи проекту будівлі проектує робочі схеми та розташування датчиків у приміщенні. Монтаж відбувається відповідно до погоджених умов договору із клієнтом та одержаних заявок, із дотриманням вимог діючого законодавства України. До пакету обслуговування окрім стандартних послуг входить технічний нагляд за встановленою охоронною сигналізацією.

Переваги компанії «Княжа варта»:

 • Оперативне реагування;
 • Комплексний сервіс;
 • Доступні ціни та лояльна система обслуговування для постійних клієнтів;
 • Професійність, підтверджена часом та вдячними клієнтами.

Ми пропонуємо прості і складні рішення, розроблені для різних компаній і організацій як у приватному, так і в державному секторах, які гарантовано відповідають суворим вимогам безпеки і допомагають вам у врегулюванні кризових ситуацій. Охоронна сигналізація – це гарантоване підтвердження готовності до незручності, незалежно від того, наскільки великий ваш бізнес чи будинок.

Ваша компанія повинна мати надійний захист у будь-якій складній ситуації, який може належним чином і ефективно обмежити наслідки небажаних подій для життя, здоров'я чи навіть навколишнього середовища і пошкодження матеріальних цінностей, а також сприяння швидкому відновленню. Відчувайте себе впевнено та захищено з «Княжою вартою».

А ви вже встановили охоронну сигналізацію?

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...