• Стомилися від реклами на екранах? Допоможуть захисні окуляри IRL Glasses

  • П'ятниця, 9 листопада 2018 року

Сучасний світ мегаполісів — це потік реклами з екранів, розташованих уздовж доріг, на вході в магазини та у інших громадських місцях. Для тих, хто втомився від такого інформаційного перевантаження та хоче бачити світ без миготливих світлодіодних вогнів, двоє винахідників створили окуляри IRL Glasses.

Ще зовсім недавно люди жили в суспільстві, у якому телефони були лише стаціонарними, телевізори важили як холодильники, а комп'ютери змагалися габаритами з мікроавтобусами. Однак усе досить швидко змінюється, і зараз вже є потреба в технології, яка б давала перепочинок від потоку цифрової інформації.

Дослідження показують, що середньостатистичний американець проводить близько 10 годин на день перед екраном. Екрани оточують нас всюди; у боротьбі за нашу увагу вони викликають у нас неуважність і нервозність та заважають зосередитися. Не звертати на все це увагу і «відключатися» від настирливої ​​реклами практично неможливо.

Саме для того, щоб вирішити цю проблему, двоє друзів — Іван Кеш і Скотт Блеу — створили окуляри IRL Glasses. Вони дозволяють залишатися у реальному житті («In Real Life» — IRL) і бачити у ньому все, крім екранів. Окуляри блокують світлодіодні та РК-екрани таким чином, що користувач бачить їх темними, немов порожніми.

За три тижні, протягом яких проект був представлений на Kickstarter, він зібрав майже у три рази більше необхідної суми, що говорить про прагнення суспільства звільнитися від «цифрового рабства». Ідею створення IRL Glasses було навіяно культовим класичним фільмом 1988 року «THEY LIVE», у якому пара чарівних окулярів блокує рекламу.

Як працюють IRL Glasses

Скло окулярів блокує світло від дисплеїв та екранів завдяки ефекту горизонтальної поляризації. Крім того, IRL Glasses функціонують і як пара звичайних сонцезахисних окулярів, що не пропускають ультрафіолетове випромінювання.

На даний час окуляри знаходяться на стадії бета-тестування. Вони сумісні з більшістю телевізорів (LCD/LED) і деякими комп'ютерами (LCD/LED). Окуляри поки що не блокують смартфони та цифрові рекламні щити (OLED), однак розробники працюють над цим:

«Ми вже отримали остаточні зразки IRL Glasses від нашого виробника та будемо намагатися доставити окуляри замовникам до квітня 2019 року. Сподіваємося, що успіх кампанії на Kickstarter зацікавить приватних інвесторів, що дозволить нам залучити значний капітал і продовжити дослідження та розробки. На чолі із кращими інженерами з оптики ми плануємо розробити IRL Glasses із доповненими функціями, які блокують зображення від усіх екранів, включаючи смартфони».

Як кажуть творці, такі окуляри дають шанс не відволікатися на зайву інформацію під час спілкування з оточуючими, що допоможе почуватися більш спокійно, а також більш позитивно та ясно мислити.

Читайте далі:

Від щоденного перегляду заголовків новин можна захворіти — дослідження

Навіщо міським жителям захисні окуляри від синього світла?

Створено найдешевші окуляри доповненої реальності — Mira Prism

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...