Понеділок, Бер 8, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У Колумбії розробили інновацію, яка дозволяє без підключення до інтернету користуватися Google

Вівторок, 11 серпня 2020 року

У Колумбії розробили інновацію, яка дозволяє жителям сільської місцевості без підключення до інтернету користуватися пошуковою системою Google через стаціонарні телефони, повідомляє Springwise.

Ми звикли думати про інновації у сфері комунікацій виключно як про високі технології. Проте інновації можуть бути впроваджені і у застарілі пристрої. Не так давно це було продемонстровано агентством зв'язку та маркетингу Bogotá MullenLowe SSP3. Міністерство зв'язку та інформаційних технологій Колумбії найняло дане агентство для вирішення проблеми доступу до інтернету у сільських районах.

Не всі райони в Колумбії підключені до всесвітньої мережі. Чимало сільських мешканців користується стаціонарними та застарілими телефонами, а не на смартфонами. Щоб дати можливість таким людям отримувати необхідну їм інформацію через інтернет, MullenLowe створили низькотехнологічне рішення під назвою MyLine.

Для пошуку в інтернеті без безпосереднього підключення потрібно просто зателефонувати на місцевий номер 6000913 (цифри якого утворюють слово Google). Це можна зробити з будь-якого стаціонарного або старого телефону. Послуга доступна тільки в Колумбії.

Після набору номера абонент може задати питання помічникові Google. Програмне забезпечення обробляє питання і з'єднується із системами Google у хмарі. MyLine отримує відповідь і надає її користувачеві.

Інновація отримала престижну премію Lions Grand Prix на Міжнародному фестивалі креативності «Канські леви». Простота і новизна ідеї вразили суддів.

Іноді найкращі ідеї не пов'язані із захмарними технологіями. Це демонструють і інші нововведення: наприклад, кур’єрська служба, що доставляє їжу клієнтам прямо у потяги, або готель, який переробляє стару постільну білизну на нові піжами для дітей із незаможних родин.

Comments   

загрузка...