• В Індії з'явився сервіс експрес-доставки їжі для пасажирів поїздів

  • Вівторок, 21 серпня 2018 року

Індійська логістична компанія Trapigo відкрила сервіс експрес-доставки для пасажирів поїздів. Замовлена їжа буде поставлятися просто до клієнта під час його подорожі, повідомляє Springwise.

Сьогодні майже все можна отримати з доставкою — від пошти до піци. Нещодавніми інноваціями у цій сфері стали безпілотні продуктові авто-магазини для доставки, а також система поставок дизельного палива до автомобіля. Однак для вирішення цих завдань потрібно знати точну адресу клієнта, який до того ж має своєчасно знаходитися на місці, щоб прийняти замовлення.

Тепер індійська компанія експрес-доставки Trapigo створила нову послугу, яка дозволяє пасажирам поїздів отримувати замовлену їжу просто під час подорожі.

Щодня близько 23 мільйонів чоловік подорожують величезною залізничною мережею Індії. Щоб обслуговувати таких клієнтів, Trapigo розробила алгоритм, який допоможе відстежувати замовлення і точно визначати, коли потрібно забрати їжу, щоб своєчасно доставити її замовнику.

Для розробки варіантів доставки компанія об'єдналася з Індійською залізничною корпорацією громадського харчування та туризму (IRCTC).

Засновники сервісу відзначають: «Trapigo — це постачальник логістичних послуг, який займається доставкою продуктів харчування, медикаментів, виробів ручної роботи тощо. Але його унікальність у тому, що, крім звичайних замовлень, він спеціалізується на технології доставки їжі подорожуючим клієнтам. Ми плануємо обслуговувати всі ключові міста 1-го і 2-го рівнів у Індії та розширювати послуги в місцях, популярних серед наших замовників».

Щоб скористатися послугою, пасажирам потрібно спочатку замовити їжу в інтернеті — через веб-сайт IRCTC або через додаток для смартфонів під назвою Food on Track. Користувачі платять 15 рупій за замовлення та можуть відстежувати шлях доставки у режимі онлайн.

Після отримання замовлення працівник сервісу забирає їжу з місцевого ресторану та доставляє її безпосередньо до клієнта — навіть якщо поїзд зупиняється на станції всього лише на декілька хвилин.

Компанія планує розширювати свою діяльність і в інших містах уздовж північно-центральних маршрутів, включаючи Нью-Делі, Ітарсі, Бхопал і Джхансі. Зрештою Trapigo планують охопити всі індійські міста з найбільшою чисельністю населення.

Читайте далі:

Віртуальне меню Kabaq допоможе відвідувачам ресторанів заздалегідь побачити замовлену страву

Смачна «Риба по-кантонськи» на пару та історія шеф-повара, який був змушений оголосити голодування

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...