• Секрети майстерності вишивання бісером

 • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
  Вівторок, 22 січня 2019 року

Створення картини з маленьких, кольорових декоративних елементів — захоплюючий і кропіткий процес, в результаті якого на світ з'являються ексклюзивні композиції, зроблені своїми руками. Підсумок трудомісткої роботи стане відмінною прикрасою для вашого будинку або унікальним подарунком для близьких.

З кожним днем кількість умілих майстринь стрімко зростає. Якщо ви тільки вирішили зануритися в захоплюючу роботу і зайнятися рукоділлям, поспішіть придбати набори для вишивання бісером в інтернет-магазині «VishivkaShop» і сміливо приступайте до створення власного шедевра.

Ми ж розповімо, з чого почати процес і як досягти вершини майстерності в цьому мистецтві.

бісер

вишивання бісером

Ниточка з голочкою

Вишивку бісером легко освоїти при наявності якісних матеріалів та інструментів. Для роботи з дрібними декоративними намистинами необхідно придбати спеціальну голку. Справжні умільці мають в своїй колекції кілька інструментів для роботи зі стрічками або вишивки різноманітними способами.

Але для бісеру голка з довгастим вушком не підійде. Вам необхідна спеціальна «чарівна паличка». Голка для вишивання бісером — тонка і з маленьким вушком. Найпоширенішими і популярними видами є голки з номером 12.

Але майте на увазі, що при декоруванні товстої, важкої тканини (шкіра або оксамит) необхідно відразу підготувати шило, а щоб швидше почати процес, доведеться скористатися нитковдавлювачем. В інтернет-магазині рукоділля можна замовити всі необхідні для захоплюючого процесу інструменти.

Другий важливий елемент вишивки — нитки. У вишиванні бісером вони не менш важливі, ніж самі декоративні деталі. У цій галузі рукоділля можуть використовуватися різні варіанти:

 • муліне;
 • мононить;
 • волосінь;
 • шовкові або бавовняні матеріали.

Перед початком роботи нитки необхідно навощити восковою свічкою. Вибір матеріалу формується типом декоративних намистин. Тонкі нитки швидко перетираються, тому віддавайте перевагу спеціалізованим варіантам.

вишивання бісером

Бісер та інші інструменти

Асортимент декоративних кольорових елементів для рукоділля представлений у будь-яких кольорах і розмірах від різноманітних виробників. Найбільш популярною і якісною є чеська або японська продукція. Товари від цих виробників дозволять створювати будь-які шедеври на полотні, точно передавати кольори, зберігати рівномірний «рельєф» картини. Фарби бісеру високої якості стійкі до прання і навіть до прасування.

Для вишивки із застосуванням декоративних намистин краще вибирати міцну тканину, яка характеризується стабільністю, тобто, не піддається розтягуванню.

Це запобіжить деформації малюнка і виключить провисання картини, враховуючи тяжкість кольорових елементів. Але це не привід виключати можливості вишивки на трикотажній кофтинці та інших елементах гардеробу. Головне — приступати до такого процесу при наявності досвіду роботи.

Вишивка бісером, як і робота з іншими матеріалами, вимагає використання допоміжних інструментів, таких як п'яльці, підрамники або спеціальні верстати для закріплення натягнутої тканини, ножиці і плоскогубці, при необхідності — канва.

бісер

Приступаємо до роботи

Щоб почати захоплюючий процес рукоділля, рекомендується придбати схему. Для новачків кращим рішенням стане набір для вишивання.

Такі комплекти включають в себе саму схему, матеріал, бісер необхідного кольору в потрібному обсязі. Асортимент наборів представлений різними картинами з барвистими малюнками і тематичними зображеннями.

Це можуть бути:

 • тварини;
 • природа і пейзажі;
 • натюрморти;
 • портрети;
 • персонажі мультфільмів та ін.

Кожна композиція стане вишуканою прикрасою для будинку або оригінальним подарунком. А перша картина, зроблена своїми руками, не дозволить зупинитися, мотивуючи вас на створення цілої колекції шедеврів.

вишивання бісером

Користь вишивки

Освоївши техніку вишивання бісером простих малюнків на щільній тканині, перед умільцем відкривається ряд можливостей, націлених на вдосконалення елементів гардероба.

Малюнки, викладені декоративними кольоровими елементами, прикрасять футболки, джинси, плаття та ін. Ви станете володаркою ексклюзивних речей, які приведуть у захват будь-якого гостя.

Вишивка бісером — це можливість не тільки створювати шедеври, а й відпочивати. Таке хобі допомагає зняти втому, відволіктися від проблем, підняти настрій і розслабитися. Картини стануть відображенням вашого внутрішнього світу, адже на полотно можна перенести будь-яку подію.

Просто згадайте, якими були ваші емоції при першому знайомстві з малюнком, і наповніть роботу своїми почуттями.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...