• Декорація інтер'єру декоративним мохом

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Субота, 19 січня 2019 року

Використання натурального моху для декорування інтер'єрів вже досить тривалий час є беззаперечним трендом. Таке явище пов'язане з тим, що переважна більшість сучасних людей живе в кам'яних джунглях і відрізано від живої природи.

Багато хто прагне це компенсувати, наповнюючи житло величезною кількістю живих рослин і зелених насаджень. Однак далеко не всі володіють необхідними знаннями або мають у своєму розпорядженні достатню кількість часу, щоб забезпечити рослинам гідний догляд.

Стабілізовані рослини — прекрасний вихід із ситуації. Вони мають ті ж переваги, що жива флора, але при цьому не мають потреби в специфічному догляді, поливі. Такі рослини не піддаються хворобам, не приваблюють увагу комах і абсолютно нешкідливі для здоров'я людини. Крім того, вони мають неабиякі декоративні якості.

Сьогодні стабілізований мох і рослини активно використовують для декорування інтер'єрів. З його допомогою вдається створювати об'ємні картини, химерні композиції і безліч цікавих елементів, які дозволять підкреслити ваш неординарний смак.

Картини з моху

Створення тематичних панно і картин — одне з дивовижних застосувань стабілізованого моху. Найчастіше його використовують в якості м'якого й еластичного фону, який комбінують разом з іншими органічними компонентами для реалізації задуму, приклади робіт із стабілізованим мохом студії Зеленка можна подивитися на сайті https://studio-zelenka.com.ua/stabilizirovannyj-moh/. Готові полотна можуть відрізнятися між собою за розміром, формою і текстурою. Але те, що така картина стане ефектним штрихом, який зможе доповнити інтер'єр в будь-якому стилі — безперечний факт.

Використання стабілізованого моху для створення живих картин дає масу переваг в порівнянні з іншими формами декору:

  • стабілізовані картини прослужать вам десятки років, вони не потребують спеціального догляду, поливу і навіть освітлення. Все це пояснюється тим, що природні біологічні процеси в таких рослинах припинені. Іншими словами, ви можете забути про бруд, цвіль, комах та ін.;
  • сьогодні можна зустріти понад 20 різних відтінків декоративного моху, який досить гармонійно вписується в різні інтер'єрні рішення. Серед них зустрічаються як природні кольори, так і незвичайні, сприяючи створенню унікальних зображень і візерунків;
  • не варто забувати і про практичну користь, адже всупереч стабілізації такі рослини беруть активну участь у підтримці оптимального мікроклімату, збагачують повітря киснем, дарують приємний аромат і володіють прекрасними звукопоглинальними властивостями.

Простота у догляді

Незважаючи на те, що стабілізований мох не потребує догляду, що і є його основною перевагою, він все одно вимагає до себе уваги. Різні конструкції з моху в будь-якому випадку розраховані на тривалу експлуатацію, але на їх поверхні накопичується пил, який може зіпсувати позитивне враження. Якщо ви хочете зберегти декоративні властивості фіто-панно, дотримуйтесь наступних простих правил:

  • змітайте пил з поверхні моху за допомогою щітки з м'яким ворсом, робіть це обережно, щоб не пошкодити рослини. Проводити таку процедуру досить один раз на місяць;
  • живі квіти люблять вологу, але для того, щоб зберегти стабілізовані рослини їх потрібно тримати подалі від будь-яких джерел води;
  • вони також не терплять вплив прямих сонячних променів, віддайте перевагу місцю подалі від вікна, і будь-які джерела тепла.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...