• Важливість правильного поводження з болгаркою

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Субота, 19 січня 2019 року

Правила роботи з болгаркою

Болгарка є не тільки вкрай корисним і практичним, але і досить небезпечним у невмілих руках інструментом. Тому всім, хто змушений часто працювати з болгаркою, потрібно знати основні правила поводження з нею та завжди суворо їх дотримуватися.

Головною запорукою безпечної роботи з болгаркою є придбання якісного інструменту. Тому купувати його найкраще в спеціалізованому магазині Profi Z (https://zenitprofi.com.ua/elektroinstrument/bolgarki-ushm/), в якому представлений величезний вибір високоякісних інструментів від відомих виробників. Працюючи такими пристроями та дотримуючись правил безпеки, ви завжди можете розраховувати на відмінний результат своєї праці.

болгарка

У більшості господарів будинку є болгарка для побутового використання, яка може працювати кілька годин на добу. Такого інструменту цілком достатньо для виконання робіт по дому, ремонту та інших не менш важливих робіт.

Професійні та індустріальні болгарки можуть працювати довго і мають дуже високу потужність, тому в побутових умовах вони практично не використовуються. Але незалежно від того, з інструментом якого типу ви збираєтеся працювати, правила безпеки в будь-якому випадку будуть однакові.

робота з болгаркою

Головні правила роботи з болгаркою

Перед роботою обов'язково придбайте собі міцні окуляри, які будуть з усіх боків захищати ваші очі від попадання іскор і дрібних осколків металу. Також вам слід придбати респіратор, який захистить легені від попадання дрібного металевого або бетонного пилу. Без цих захисних аксесуарів працювати з болгаркою категорично не можна, так що навіть не включайте інструмент в мережу, не захистивши належним чином себе.

Завжди ретельно вибирайте диски для болгарки. Не спокушайтеся на занадто дешеві вироби від невідомих виробників — не заощаджуйте. Мало того, що низькоякісні диски будуть робити вашу роботу дуже повільно — вони можуть ще й розлетітися на дрібні осколки через найменші ваші помилки, при цьому ви наражаєте себе на серйозну небезпеку.

правила роботи з болгаркою

Завжди тримайте болгарку обома руками і точно контролюйте всі рухи інструменту. Після придбання нового інструменту не поспішайте відразу ж запускати його, а ретельно вивчіть інструкцію, що додається до нього. Адже кожна модель болгарки має свої конструктивні особливості, які необхідно точно знати її власнику. Під час роботи прислухайтеся до інструменту — у включеному стані він не повинен видавати ніяких підозрілих звуків. В іншому випадку потрібно повернути болгарку назад в магазин і обміняти її на іншу.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...