• Новорічні вогники - на свята нехай горять тільки вони

  • Вівторок, 25 грудня 2018 року

Без гірлянди неможливо уявити жодне новорічне свято. Але як часто ми дізнаємося з новин про пожежі, які були викликані цими новорічними прикрасами. Не забудьте про безпеку дому, особливо якщо у вас приватний будинок. Попіклуйтеся про наявність вогнегасника (https://rubezh.biz/g34458454-ognetushiteli), навіть якщо у вас багатоквартирний дім встановіть його у коридорі. Не забувайте щороку ретельно перевіряйте гірлянди. Можливо, прийшов час від них позбутися, якщо ви бачите, що шнур стерся, патрон лампочки має пошкодження або десь відходить контакт.

Підбирайте правильні розміри гірлянди

Перед тим, як замінити лампочку в гірлянді, вимкніть її з розетки і переконайтеся, що вона розрахована на ту кількість вольт і ват, до яких ви її підключаєте. Також перевірте, чи підходить до неї за розміром вибрані вами відбивачі.

Коли йдете з дому

Перед відходом з будинку слід вимикати всі освітлювальні прилади, це стосується і офісу, після закінчення робочого дня. До 7 години вечора вогники краще не включати — у цей час електромережі і так перевантажені.

Вивчіть упаковку

Купуючи гірлянди, подовжувачі та різні освітлювальні прикраси для дому, впевніться в їх якості і безпеці. Також потрібно переконатися, що в інструкції до вуличних гірлянд, шнурах, прожекторів і ліхтариків написано, що їх можна використовувати на вулиці.

Будьте акуратними

Не ховайте автоматичні установки пожежогасіння, прикрашаючи приміщення, не закривайте значки евакуаційного виходу, вогнегасники та пожежні щити. Гірлянди й проводи не можна прибивати до стіни цвяхами або скобами.

Коли ви на вулиці розвішуєте різні предмети декоративного освітлення, стежте, щоб перехідники не лежали на землі, в калюжах, ринвах і не стикалися зі снігом. Для того, щоб закріпити гірлянду, краще користуватися не металевими цвяхами і кнопками, а кріпленнями з електроізоляційних матеріалів.

Прибираємо гірлянди

Після свят розкладіть усе гірлянди по їх «рідним» упаковкам. Можливо, вам знадобиться інструкція виробника, коли ви вирішите замінити лампочки або інші деталі. Вуличні світлові декорації потрібно зняти відразу після свят. Не піддавайте їх занадто тривалому впливу несприятливих погодних умов.

Свічки

Не ставте свічки біля легкозаймистих речовин: деревини, паперових гірлянд та ін.

Не заливайте

Коли виводите дроти назовні, на вулицю, вимкніть підключення до перехідника електроприлади і витягніть їх з розетки.

І ще: по можливості підключіть усе зовнішнє освітлення до водостійкого автоматичного вимикача. Коли він зафіксує витік електроенергії, то відключить усе гірлянди.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...