• 5 цікавих фактів про перетяжку салону автомобіля

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Субота, 15 грудня 2018 року

Щоб привести у гарний стан інтер'єр транспортного засобу, його власникові слід звернутися до фахівців, які виконують перетяжку салону авто шкірою. Якщо ви не знаєте, яку вибрати обшивку, або чи потрібна вона взагалі, тоді вам слід уважно прочитати цю статтю.

інтер'єр авто

Чому перетяжка салону авто стала настільки популярною?

  1. Натуральна шкіра володіє відмінними експлуатаційними показниками. Вона не тільки прикрашає салон машини, але і славиться високою якістю. Цей матеріал міцний, надійний, екологічно безпечний, стійкий до зносу і невибагливий щодо догляду.
  2. Перетяжка салону здатна поліпшити його зовнішній вигляд. Якщо людина планує продати машину за найкращою ціною, то слід надати їй гарний зовнішній вигляд. Зробити це можна за допомогою шкіряного салону. Крім того, цією послугою можуть скористатися люди, які хочуть додати статусу салону своїй машині, або придбали старе авто і бажають оновити внутрішній вигляд авто.
  3. Перешивка салону автомобіля буває не тільки комплексною, але і локальною. Перетяжка цілого салону не є обов'язковою. Автовласник може оновити один з його елементів. Це може бути стеля, двері, кермо, сидіння та ін.
  4. Перетяжка здатна оновити відчуття. Якщо людині подобається транспортний засіб, але вона бажає в ньому щось поміняти, тоді точно необхідно скористатися цією послугою.
  5. За допомогою перетяжки можна продемонструвати оточуючим свій індивідуальний смак.

авто

перетяжка автосалону

Змінити зовнішній вигляд салону можна і самостійно, але все-таки рекомендується довіритися професіоналам. У них є великий досвід і навички в цій сфері. Більш того, вони мають необхідне для цього обладнання.

обшивка авто

Як вибрати матеріал для обшивки?

Вибирати матеріал для обшивки салону слід в спеціалізованих місцях. Наприклад можна звернутися до магазину компанії https://www.it-leather.com.ua/. Увага! Тканини для побутового застосування не підходять для експлуатації при різких температурних перепадах.

Автомобільні тканини славляться високою міцністю і стійкістю до зносу. Купувати їх у будь-кого не рекомендується, адже є ризик отримати "кота в мішку". Матеріал може бути неналежної якості. Та й колір може відрізнятися від заявленого!

Під час вибору кількості тканини важливо враховувати коефіцієнт припусків (розмір викрійок множиться на 1,2). Якщо в магазині ледве вистачило матеріалу за розмірами, від такої покупки слід відмовитися. Адже його може бути недостатньо під час перетяжки салону, після чого знайти відповідний колір буде вельми складно.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...