ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Президентські перегони-2019 в Україні

Велика Епоха

Боротьба за крісло Президента України в 2019 році

Напередодні нового 2019 року в Україні нарешті розпочата реєстрація кандидатів на президентський пост і передвиборна кампанія. 31.03.2019 громадяни країни будуть в сьомий раз обирати свого президента. Виборцям належить вирішити, хто буде займати найвищу і найвідповідальнішу посаду протягом наступних 5 років. При цьому і кампанія, і самі вибори в цьому році будуть проходити в досить непростих і напружених умовах. П. Порошенко, хоча і скасував оголошений раніше військовий стан, але все ж зазначив, що військова загроза з боку Росії продовжує залишатися дуже серйозною. Більш докладно про особливості майбутніх виборів, кандидатів і їх рейтинги ви зможете прочитати в статті "Вибори Президента України 2019".

Вибори Президента України
Вибори Президента України

Кандидати і проведення виборів

Ті, хто виявили бажання зайняти високий державний пост, можуть зареєструвати свої кандидатури до 8 лютого цього року. Кандидат може бути або представником певної політичної сили, або ж висуватися самостійно, не представляючи інтереси партії. Ще перед початком реєстрації, у ЗМІ активно поширювалися чутки і припущення про те, хто ж захоче балотуватися на пост у 2019 році. Очікується, що таких бажаючих буде близько 30, і список цей буде вкрай цікавим і різношерстим. Крім вже відомих в країні досвідчених політиків, у гонку можуть включитися і деякі діячі культури, які раніше не мали серйозного досвіду на політичній ниві.

вибори
вибори
виборчі перегони
виборчі перегони

Нагадаємо, що пост глави держави в Україні може займати людина не молодша 35-ти років від роду, яка є її громадянином і живе в країні протягом останніх 10 років. До нинішнього часу Україна знала п'ятьох президентів. Як припускають експерти, заплановані на березень вибори, найімовірніше, відбудуться у 2 тури, оскільки зараз немає того кандидата, який в першому ж турі зміг би впевнено завоювати голоси більшої половини виборців.

Відстрочка виборів
Відстрочка виборів

Чи будуть перенесені вибори?

Відстрочка виборів може статися лише в тому випадку, якщо чинне керівництво країни знову прийме рішення про введення воєнного стану. Таке може статися, якщо Росія виявить військову агресію проти України. Сподіваємося, що ніякі події не стануть перешкодою вільному волевиявленню громадян та в 2019 році країна знову вибере свого нового керівника.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.