• Санаторій «Хмільник»: якісне оздоровлення та змістовний відпочинок

 • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
  Субота, 26 січня 2019 року

Бальнеологічні курорти заслужено користуються великим попитом серед відпочивальників та бажаючих оздоровитися. Якщо ви теж належите до однієї з цих категорій, зверніть увагу на санаторій Хмільник. Він знаходиться у мальовничому місті Хмільнику, що розташоване поміж хвойно-листяних лісів та чистих водойм у Вінницькій області. Це місто має статус курорту державного значення завдяки своїм природним багатствам, котрі сприяють оздоровленню людей.

Природа Хмільника

З огляду на кількість санаторіїв у Хмільнику, навіть тому, хто ще не встиг тут побувати, стає очевидно, що місто оптимально підходить для поліпшення здоров’я. Це й справді так, адже тут знаходяться унікальні джерела з мінеральною радоновою водою. Її склад корисний не лише завдяки наявності цього елементу. Формула хмільницької води містить також інші мінерали, які широко використовуються у лікувальній практиці.

Окрім води, у Хмільнику є лікувальні грязі, які теж знайшли використання в оздоровленні людей. Густі ліси забезпечують місто чистим повітрям. А довколишні водойми створюють чудову атмосферу для відпочинку.

Припода

Сучасні медичні технології

Звичайно, одних лише природних рекреаційних багатств недостатньо для того, щоб здійснювати лікування. Тож для сучасних санаторіїв вкрай важливо володіти усім необхідним обладнанням та технологіями, які дають можливість боротися з широким спектром захворювань та здійснювати вдалу профілактику. У цьому аспекті санаторій «Хмільник» можна сміливо назвати передовою оздоровницею. Він оснащений усім необхідним устаткуванням, аби якісно забезпечувати лікування пацієнтів в рамках зазначених напрямків діяльності.

Тут є:

 • матеріальна база для різних типів радонових ванн;
 • різні види душів;
 • усе необхідне для якісної кріотерапії;
 • бювет, у якому можна набирати воду із Збручанського родовища (за хімічним складом ця вода дуже схожа на славнозвісну «Нафтусю»);
 • напрацьовані методики та необхідна сировина для лікування за допомогою грязей Війтівецького родовища;
 • устаткування, потрібне для інших актуальних видів лікувальних та профілактичних процедур (загалом у санаторії «Хмільник» надаються послуги за декількома десятками оздоровчих напрямків).

Потужна матеріальна база та вдале поєднання традиційних і сучасних методик дозволяють санаторію успішно допомагати пацієнтам долати чимало різних захворювань.

Радонова ванна

Широка спеціалізація санаторію «Хмільник»

Оздоровниця приймає пацієнтів з найрізноманітнішими проблемами. Основною спеціалізацією є захворювання опорно-рухового апарату. З цими недугами до Хмільника їдуть з усієї України. Застосовувані тут методики сухого горизонтального витягування хребта відомі своєю ефективністю й дієвістю. Тож чимало людей завдяки ним змогли позбутися проблем зі спиною, або ж суттєво зменшити їх.

Також санаторій приймає пацієнтів з серцево-судинними проблемами. Це стосується як хронічних недугів, так і реабілітації після перенесених гострих станів.

Не менш відома оздоровниця і серед людей, котрі страждають на цукровий діабет. Гарний клімат, сучасна дієтологія та процедури, спрямовані на очищення і зміцнення судин, у комплексі створюють той ефект, який дає відчутне покращення при цьому захворюванні.

Хвороби нервової системи також знаходяться у спектрі роботи санаторію «Хмільник». Ті процедури, які розроблені для людей з подібними проблемами, діють на двох рівнях – фізичному та емоційному. Вони, по-перше, допомагають усунути або значно зменшити симптоматику. По-друге – сприяють емоційному балансу, який є запорукою підтримання гарного стану при таких недугах.

Радонотерапія, котра широко використовується в оздоровниці, сприяє зменшенню проявів шкірних проблем. Вона усуває запалення та зміцнює загальний тонус шкіри. Окрім того, процедури цього напрямку є потужною профілактикою варикозу та куперозу. Стінки судин зміцнюються та стають більш еластичними завдяки радоновим ваннам, котрі здійснюють потужний комплексний вплив на організм людини.

Ще одна вагома спеціалізація санаторію – фізична реабілітація пацієнток, які пережили оперативне втручання на репродуктивних органах. Процедури, котрі пропонує оздоровниця, добре впливають на післяопераційне відновлення. Тож попит на них не є дивним.

Окрім зазначених спеціалізацій, санаторій здатен запропонувати багато іншої якісної допомоги в оздоровленні. Тому сюди регулярно їде багато пацієнтів та відпочивальників з усієї України. В оздоровниці створені чудові умови для одночасного перебування тут 750 осіб.

Санаторій Хмільник Профспілковий

Гарні можливості для відпочинку

Побутує міф, ніби санаторії можуть бути цікавими лиш тим, хто має потребу у відновленні здоров’я. Насправді усе далеко не так. Окрім цієї категорії гостей, у сучасних оздоровчих закладах можуть знайти для себе багато корисного й ті, хто бажає просто відпочити. Такий формат відпочинку у санаторії «Хмільник» відкриває перед вами наступні переваги:

 • Наявність навкруги мальовничої природи, яка сприяє вдалому «перезавантаженню» в емоційному сенсі. Якщо ви їдете до Хмільника з шумного мегаполісу, його природні багатства дозволять змінити обстановку й розслабитися.
 • Чудові профілактичні програми навіть для тих, хто не має проблем зі здоров’ям. Є цілий ряд процедур, які показані при нормальному здоров’ї, однак дають можливість його зміцнити і примножити.
 • Насичене дозвілля, яке забезпечується адміністрацією санаторію. Тут регулярно проводяться тематичні розважальні заходи, кіноперегляди, запрошуються артисти зі своїми культурними програмами. Тож у відпочивальників є гарна нагода змістовно провести своє дозвілля.

Санаторне перебування йде на користь усім, хто прагне якісного відпочинку. Збалансоване харчування, профілактично-зміцнювальні процедури, цікаві розваги – усе це зробить вашу відпустку справді незабутньою.

Додаткові послуги

Окрім базових оздоровчих програм, санаторій «Хмільник» пропонує також широкий перелік додаткових послуг. Тут можна відвідати стоматолога і навіть замовити протезування зубів.

На території працюють косметолог і перукар. Тому пані та панове, котрі звикли прискіпливо слідкувати за своєю зовнішністю навіть під час відпочинку, не будуть позбавлені цього, перебуваючи у Хмільнику.

Хмільник санаторій

Можливість зняти стрес

Сучасні санаторії, оснащені величезною кількістю ресурсів як для фізичної, так і для емоційної реабілітації, дають змогу своїм гостям відпочити морально. Для тих, хто звик усе тримати під контролем, тут є можливість повноцінно розслабитися. Команда медиків подбає про оздоровлення, дієтолог та кухарі – про збалансоване харчування, а довколишня природа стане вдалим фоном для оновлення думок.

Люди з високим рівнем відповідальності можуть тут реально відпочити, адже свій релакс та оздоровлення вони довіряють фахівцям із багаторічним досвідом. Вам не потрібно ні про що турбуватися, бо про все подбають справжні професіонали своєї справи.

Швидкий пошук путівки

Якщо ви вирішили підібрати для себе путівку до санаторію «Хмільник» або іншої сучасної української оздоровниці, на сайті https://zahid.travel це можна зробити легко і без проблем. Тут представлена велика кількість вітчизняних оздоровниць, а також – довідкової інформації для вдалого вибору.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...