• Farmerscan.com запрошує приєднатися до розвитку ринку АПК

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 22 січня 2019 року

Вже давно ні для кого не секрет, що сільське господарство - це третина доходу України. Всі аграрії вибрали велику справу - кожен день робити внесок в розвиток нашої країни. Головною проблемою, з якою стикається кожен учасник ринку АПК, є пошук надійного постачальника для свого бізнесу і збут своєї продукції. Для вирішення цієї проблеми ідеально підходить агропортал «Farmerscan.com», який допомагає покупцям і продавцям знаходити один одного і укладати угоди. Цей проект являє собою інноваційний портал по сільському господарству, де можна не тільки вигідно купити, але і продати свої товари по всьому світу, навіть не виходячи з дому.

Давайте ж виділимо кілька основних причин, щоб зареєструватися на агропорталі «Farmerscan.com»:

  • економія на оренді офісу, оскільки всі торгові операції здійснюються в вашому особистому кабінеті;
  • можливість купувати і продавати сільгосппродукцію по всій Україні, Європі та інших частинах світу;
  • зручний і простий інтерфейс сайту та особистого кабінету;
  • всі оголошення проходять ручну модерацію, це допомагає вам бачити тільки актуальну інформацію на «Farmerscan»;
  • фахівці порталу відкриті і готові допомогти вам по всіх виниклих питань за допомогою безкоштовного номером 0 800 21 31 53.

аграрний ринок
На українському аграрному ринку вам однозначно не вдасться знайти кращого сервісу, який міг би похвалитися такою зручністю і широким функціоналом. Так само варто відзначити, що всі профілі користувачів і оголошення перевіряються вручну модераторами «Farmerscan», що гарантує вам доступ тільки до актуальних пропозицій на ринку.

На даний момент на сайті є два основних напрямки оголошень: товари і послуги. У розділі «Товари» ви можете знайти оголошення з продажу сільськогосподарської техніки, обладнання та інвентарю, посівного матеріалу, саджанців та розсади, агрохімії, тварин та іншої продукції сільського господарства. У розділі «Послуги» на даний момент ви можете знайти оголошення по оренді сільськогосподарської техніки, обробці грунту, аналізі та експертизі продукції, а також багато інших корисних послуг в агросфері.

Для всіх, хто хоче бути в курсі останніх новин ринку АПК, на порталі є безліч цікавої інформації: агроновини, огляди техніки та виставок, нових напрямків в аграрній сфері, а також інтерв'ю з експертами.

Таким чином, можна зробити висновок, що проект «Farmerscan» є відмінним помічником для аграрія. Якщо ви все ще в пошуку місця для вигідного і швидкого способу продажу / покупки сільськогосподарської техніки та продукції, то вам однозначно варто відвідати портал «Farmerscan».

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...