• Усі діти можуть добре вчитися у школі: надихаючий приклад репетитора з Нідерландів

  • Четвер, 10 січня 2019 року

Дуже часто школярі та студенти стикаються з тим, що їм складно засвоїти новий матеріал і потрібна допомога у виконанні домашньої роботи — іншими словами, потрібен хтось, хто допоміг би підтягнути той чи інший предмет. Однак далеко не всі батьки можуть собі дозволити оплачувати послуги репетитора.

Даріне Ель-Хуфі живе в Голландії; йому всього 21 рік і він ще вчиться в коледжі, однак уже присвятив себе тому, щоб зробити послуги репетитора доступними для всіх, кому вони потрібні.

У старшій школі Даріне важко давалися деякі предмети, але не було нікого, хто міг би йому допомогти підтягнути успішність. Чимало дітей із його класу займалося з репетитором, але батьки Даріне були не так забезпечені, тому найняти для нього репетитора не змогли.

Наприкінці 2016 року він сам почав підробляти, допомагаючи сусідським дітям з уроками, і зауважив, що у нього це добре виходить: за його допомогою діти навчилися швидко справлятися із важкими завданнями.

Число дітей, яких він навчав, продовжувало зростати. Але Даріне хотілося допомагати всім дітям, а не лише тим, у кого достатньо коштів, щоб йому платити. Так він вирішив відкрити свою власну репетиторську компанію. Тепер у ній займається близько 100 школярів старших класів, і компанія продовжує охоплювати все більшу кількість міст. Такого ентузіазму, який є на уроках Даріне, не зустріти у школі: усі його учні мотивовані та прагнуть вчитися краще.

Голландська шкільна система організована певним чином, і це іноді створює труднощі для сімей іммігрантів. Якщо батьки погано володіють нідерландською мовою, їм важко не лише допомогти своїм дітям із домашнім завданням, але і брати участь у батьківських зборах. Усе це може призвести до погіршення успішності учнів.

Тому заняття Даріне — це набагато більше, ніж пояснення складних місць у математиці та інші звичні аспекти репетиторства. Репетитор також супроводжує батьків на зборах, пояснюючи їм, чого чекають вчителі від їхніх дітей. Це допомагає дітям досягти найкращих результатів, бути впевненими у собі та підвищити дисципліну. Допомога та поради, які отримують батьки в компанії Даріне, допомагають і їхнім дітям, і їм самим.

Дитині дуже важливо мати гідний приклад, на який вона зможе рівнятися в майбутньому. Діти мотивовані прикладом Даріне — молодої людини, яка сама пройшла шлях до того, щоб стати успішним учнем і наставником.

Даріне впевнений, що всі діти можуть добре вчитися у школі: усе, що потрібно для досягнення успіхів у житті, — це старанна робота і правильні рішення. Необхідно пробувати свої сили та впевнено просуватися вперед:

«Я не здав іспити, але не соромлюся цього. Адже якби я не зазнав невдачі, я не отримав би відповідний досвід і стимул до того, щоб зараз навчати дітей. Я намагаюся показати їм, що немає нічого поганого в невдачі, потрібно тільки продовжувати йти вперед і не втрачати наполегливість. Моя робота — це більше, ніж репетиторство: я надихаю і мотивую людей».

Даріне планує розширювати свій репетиторський бізнес. Зараз він працює над тим, щоб ліквідувати розрив, який існує між рівнем освіти іммігрантських і корінних сімей у Нідерландах.

Читайте далі:

5 уроків, які нам дають виступи Shen Yun

Чи повинні школярі прибирати свої класи? Цікавий японський підхід

Харківські студенти взяли участь у всеукраїнському проекті «Куди здати відходи»

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...