• Компанія з прокату велосипедів випробовує новий спосіб заробити гроші

  • Вівторок, 13 листопада 2018 року

Послуга прокату велосипедів користується великим попитом у різних країнах світу. Однією з найбільших на цьому ринку є китайська компанія Ofo. У даний час вона тестує новий спосіб збільшення доходів.

Компанія Ofo з'явилася в Пекіні, а після успіху розширила ринок на Європу та США.

Як працює популярна нині система байкшерінгу («обміну велосипедами» або «спільного прокату велосипедів»)? Для того щоб повернути байк після використання, не потрібно шукати певну точку парковки. Його можна припаркувати в будь-якому районі на велосипедної стійці або біля тротуару. Знайти найближчий доступний байк допоможе додаток на смартфоні. Сканування QR-коду на рамі розблокує його, а після закінчення поїздки велосипед можна залишити в будь-якому місці та піти.

Така система надзвичайно зручна для користувачів, однак іншим людям байки часто заважають, блокуючи тротуари. У деяких містах навіть довелося регулювати кількість велосипедів для прокату. У даний час в байкшерінгу зростає конкуренція, окрім того, з'явилися компанії, що пропонують прокат електровелосипедів та скутерів.

Зрештою Ofo залишила ринок ряду країн, у тому числі США, Австралії, Індії та Великобританії. Тепер компанія застосовує нову ідею для збільшення доходів — рекламні оголошення. Після того, як користувач сканує QR-код на байці, у додатку демонструватиметься 5-секундна реклама. Одними з перших таке місце для реклами купили Coca-Cola та Chips Ahoy. Різні оголошення також планується розміщувати на велосипедних колесах, сідлах і кошиках.

Деякі користувачі вже висловили невдоволення таким нововведенням, а аналітики вважають, що зрештою воно призведе до втрат. Багато хто також замислюється, чи не стане сьогоднішня 5-секундна реклама завтрашньою 30- або 90-секундною.

Чи допоможе реклама в додатку розвиватися послузі прокату велосипедів, чи вона відштовхне клієнтів, покаже час.

Читайте далі:

Китайські іграшки: привіт із тюрми?

Знімний комплект Ease перетворює звичайний велосипед на електробайк

Майстри із Житомира створили перший у світі дерев'яний велосипед

У Данії літніх людей безкоштовно катають на велорикшах — рух «Велоспорт без віку»

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...