• Зміни на ринку електрики: що потрібно знати дрібним і великим споживачам

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 20 лютого 2019 року

З початку поточного року жителі України повинні будуть оплачувати рахунки за використану електрику по оновленим реквізитами. Причиною цього послужила реформа ринку електроенергії. У кожного споживача тепер буде два окремих контрагента: постачальник електрики і розподільник. Через це і змінилися реквізити для оплати. Але вартість електрики при цьому залишилася незмінною.

електрика

Постачальники електрики

На українському ринку сьогодні існує багато компаній, що спеціалізуються на поставках електрики споживачам. Всі вони конкурують між собою, проте в кожному з регіонів працює і та компанія, яка в будь-якому випадку буде забезпечувати населення електроенергією. Саме вона і надає так звану "універсальну послугу". Послуга ця надається лише малим споживачам і дрібним підприємствам, бюджетним організаціям. А великі компанії вже повинні самі вибирати собі підходящого постачальника. Кожна з компаній-постачальників має право сама встановлювати вартість електрики, роблячи це в умовах суперництва з іншими такими ж компаніями, що працюють на ринку. У кожній з них існують свої особливі умови постачання електричної енергії споживачу, і останній вибирає ті з них, які найкраще відповідають його потребам.

Споживачі, які будуть користуватися вищезгаданою універсальною послугою, мають можливість ознайомитися з текстом нового договору, який є у вільному доступі на офіційному сайті постачальника. Важливо, щоб людина пам'ятала що з початку цього року існують нові реквізити для оплати і часом не продовжила платити за старими. Щоб уникнути плутанини, найкраще використовувати особистий кабінет. Всі реквізити в ньому будуть автоматично оновлені, тому людині не доведеться самостійно розбиратися в тому, на які рахунки йому потрібно переводити гроші.

електрична мережа

ЕНЕРДЖИ ЛАЙН - в допомогу українським підприємцям

Компанія ЕНЕРДЖИ ЛАЙН створена для того, щоб полегшити роботу українських компаній, надаючи їм сучасні програмні продукти для обліку всіх споживаних ресурсів. Фахівці компанії можуть або розробити нове програмне забезпечення, або доопрацювати та вдосконалити типове, пристосувавши його до нових умов ринку.

Крім того, компанія надає послуги по впровадженню нових програмних продуктів в систему і підтримки їх правильної і безвідмовної роботи. Завдяки старанням її фахівців будь-яка компанія швидко увіллється в новий ритм і буде працювати як і раніше ефективно.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...