Середа, Кві 21, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

«Розумна» система вентиляції Alea Air покращує умови житла (ВІДЕО)

Середа, 14 жовтня 2020 року

Американська компанія Alea, що спеціалізується на створенні пристроїв для «розумного» будинку, розробила саморегульовану систему вентиляції Alea Air, яка відстежує якість повітря, контролює температуру в приміщенні та знижує споживання енергії.

Останнім часом з'явилося багато «розумних» домашніх гаджетів, які покликані зробити умови життя комфортнішими. Це особливо важливо для тих людей, які більшу частину часу проводять вдома. Одна з таких інновацій — смарт-душ, який знижує витрату води, а також дозволяє встановити ідеальну температуру. Нещодавно з'явився ще один винахід у цій сфері — інтелектуальна система вентиляції від компанії Alea.

Система Alea Air налаштовує і підтримує ідеальну температуру у кімнатах, заощаджує енергію та покращує якість повітря в будинку. Пристрій враховує вподобання користувачів, їхні звички та інші деталі — усі ці фактори зберігаються в додатку, який діє на iPhone і Android.

У одних кімнатах занадто жарко, а в інших — занадто холодно? «Розумні» вентиляційні отвори Alea управляють потоком повітря, переміщаючи повітря в потрібні кімнати в потрібний час. Вентиляція регулює температуру з урахуванням того, як часто використовується приміщення, а також з урахуванням часу доби, кількості сонячних променів, погоди тощо. Програмне забезпечення з використанням штучного інтелекту вивчає і адаптує середовище відповідно до уподобань користувачів.

Батареї, створені за запатентованою технологією вловлювання теплової енергії, можуть працювати до п'яти років. Вони генерують енергію, використовуючи зміни температур холодного і гарячого повітря. Після закінчення терміну придатності система заздалегідь попередить користувача про необхідність заміни батарей на нові.

Смарт-пристрій контролює не лише температуру, але й якість повітря в будинку. Система перевіряє наявність летючих органічних сполук і автоматично попереджає власника в разі зниження якості повітря.

Систему досить просто встановити — настройка кожного вентиляційного отвору займає близько 5 хвилин, а завантаження програми і настроювання параметрів властивостей — близько 15 хвилин. На даний час пристрій доступний для покупки тільки в Північній Америці.

Опалення, вентиляція і якість повітря — усе це впливає на здоров'я і якість життя людей. А на опалення та охолодження часто припадає більше 50% споживання енергії житла.

Система Alea Air економить гроші та енергію, а також дозволяє домовласникам контролювати і покращувати свої умови життя.

Читайте далі:

Чи безпечний клімат у будинку? Про це розкажуть сенсори Whare Hauora

Чорна цвіль на стінах: як позбутися за допомогою безпечних засобів

Comments   

загрузка...