• Діти друкуватимуть собі іграшки на 3D-принтері Toybox

  • П'ятниця, 1 лютого 2019 року

Американська компанія Toybox Labs сконструювала 3D-принтер для дітей, за допомогою якого можна самостійно створювати іграшки. 3D-друк допоможе малюкам дізнатися більше про технології та розширити свої творчі навички.

Шляхом розваг та ігор діти із задоволенням отримують нові знання, а також знайомляться з новими технологіями. Нещодавно американська компанія використала цей підхід, створивши 3D-принтер, за допомогою якого діти можуть створювати іграшки самі. Toybox Labs — це компанія з Окленда, в яку входять досвідчені інженери та маркетологи з Microsoft, Oculus і Ferrari.

3D-принтер має простий дизайн і нескладний принцип роботи, що дозволяє почати створювати моделі відразу ж, навіть не маючи якихось попередніх знань.

У Toybox є величезний каталог вже готових моделей іграшок різних варіантів: від маленьких фігурок до музичних інструментів, від будівельних блоків до ювелірних прикрас. За допомогою них можна швидко створити предмети з детальною розробкою і роздільністю 200 мікрон.

Спеціальні додатки дають юним користувачам можливість придумувати і зберігати моделі своїх іграшок. Унікальні витвори можна зберегти у хмарі Toybox, щоб потім поділитися ними із друзями та сім'єю або надрукувати пізніше.

«Наш настільний 3D-принтер важить всього лише 3 кг. Це свого роду "магазин іграшок майбутнього". Його розробили для того, щоб зробити 3D-друк легким і доступним для дітей. Управляти 3D-принтером можна за допомогою програми Toybox, веб-сайту або сенсорного екрану. Для 3D-друку пристрій потрібен мати підключення до інтернету», — розповідають розробники.

Один пристрій може надрукувати десятки іграшок. Принтер має довгий термін служби. Єдиним замінним компонентом є нетоксичні та біорозкладані чорнила — запатентоване PLA-волокно. Вони випускаються в широкому діапазоні кольорів (більше 20).

PLA-нитка виготовлена ​​на основі сировини з кукурудзи, вона нетоксична і може біологічно розкладатися. Друкувати 3D-моделі також можна за допомогою звичайної нитки 1,75 мм, яка доступна у продажу.

Багатьом не до вподоби те, що сучасні діти використовують технології, які зменшують їх творчий потенціал. Проте завдяки таким технологіям як Toybox діти зможуть розвивати свої творчі здібності та уяву.

Вартість принтера складає $399.

Читайте далі:

Китайські іграшки: привіт із тюрми?

Українські школярі зробили власноруч 3D-принтер

Інтерактивні іграшки гасяпон Element Capsule допоможуть дітям вивчати хімію

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...