Понеділок, Жов 25, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Mother Erth створює унікальні плетені сумки з упаковок для соусів (ФОТО)

Неділя, 22 листопада 2020 року


Mother Erth — це міцні й модні сумки з відходів поліграфії в Азії. Сумки плетуться вручну ремісниками з країн третього світу (до прикладу, Філіппін), із якими співпрацює компанія.

Бренд створює лінію сумок, клатчей і гаманців із бракованого під час друку пакувального матеріалу, який не можна утилізувати. Алюмінієва і пластикова плівка, на якій у Південно-Східній Азії друкують упаковку для соусів, соків або закусок, завдяки старанням ремісників перетворюється на вироби найрізноманітніших колірних гам: від барвистих і строкатих до однотонних сріблястих.

«Використовуючи ці відходи у своєму виробництві, ми захищаємо від них навколишнє середовище. Окрім того, наша рекламна продукція (брелок із логотипом) і упаковки для посилок зроблені повністю з утилізованої сировини», — повідомляється на сайті компанії.

Як створюються сумки?

1. Збір матеріалу.

Іноді під час друку упаковок відбувається збій або просто дизайнери припускаються помилки, і тоді цілі рулони плівки доводиться викидати. Компанія Mother Erth забирає ці відходи та передає майстрам, які плетуть із них чудові міцні вироби.

2. Плетіння.

Компанія знаходить жінок, які мають навички та хочуть навчатися, і пропонує їм роботу за високу оплату. Рулони матеріалу нарізаються на смуги, які потім шляхом плетіння перетворюються на сумки.

Можливо у дитинстві ви займалися подібним плетінням шляхом загинання смуг паперу? Насправді це є традиційним способом ручного ткацтва на Філіппінах.

3. Готові вироби.

Кожна сумка має унікальні орнамент і забарвлення. Для її виготовлення використовується техніка подвійного плетіння, тому такі сумки дуже міцні та довговічні.

«Наші сумки не лише міцні. Вони майже не підвладні часу, — говориться на сайті компанії. — Якщо не вірите, погляньте на те, як довго подібний матеріал руйнується у довкіллі. Ми ретельно перевіряємо наші вироби і забезпечуємо 24-місячну гарантію на товар».

Mother Erth — проект, який не тільки дбає про навколишнє середовище, але і дає шанси стабільно високого заробітку жінкам із країн, що розвиваються.

Читайте далі:

Модний одяг зі сміття: досвід компанії Tonlé з Камбоджі

Що купують за кордоном у майстрів з України

Китайські іграшки: привіт із тюрми?

Comments   

загрузка...