• Аюрведа для здорового та активного життя

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Понеділок, 18 лютого 2019 року

Для лікування і профілактики багатьох хвороб і для поліпшення якості життя багато людей вважають за краще використовувати методи і засоби нетрадиційної медицини. Дуже великою популярністю користується система Аюрведа, про яку точно чув кожен прихильник здорового і усвідомленого способу життя. Дотримуючись її принципів, можна знизити ризик появи багатьох захворювань і позбутися від вже наявних недуг у людини.

Важливість духовного вдосконалення

Згідно Аюрведе, на стан людини безпосередньо впливає спосіб життя, який він веде. Тому лікарі рекомендують займатися не тільки своїм тілом, а й духом. Завжди потрібно намагатися розвивати і вдосконалювати свої моральні якості, виховувати в собі здатність протистояти багатьом спокусам, з розумінням і добротою ставитися до оточуючих, розвивати самосвідомість. Для цього потрібно займатися медитаціями, постійною самоосвітою та прагнути до духовного зростання.

Їжа як ліки

У Аюрведе багато звичних продуктів служать природними і безпечними (при правильному застосуванні) ліками. Наприклад, пекучий чорний перець не тільки надає стравам пікантний смак, але і покращує травлення і сприяє виведенню токсинів з організму. А звичайна кориця, яка так смакує в випічці, має антибактеріальну дію і допомагає протистояти інфекціям.

Якщо вас дійсно зацікавила народна медицина і ви хочете поправити своє здоров'я, використовуючи натуральні засоби і стародавні методики, то вам варто відвідати Клініку народної і нетрадиційної медицини сестер Похмурських, що знаходиться у Львові. Завдяки їй вже багато людей змогли відчути на собі цілющу силу альтернативної медицини і позбутися від багатьох проблем зі здоров'ям.

Аюрведа і класична медицина

Використання засобів і методів Аюрведи не означає, що ви повинні повністю відмовитися від традиційних лікарських препаратів і процедур. В багатьох випадках тільки лікар зможе позбавити людину від небезпечного захворювання. Тому Аюрведу не можна вважати панацеєю, але і применшувати її значення теж не варто. Стародавні знання можна застосовувати на практиці разом з сучасними. Завдяки вживанню корисних продуктів можна налагодити роботу всіх систем організму, і тоді класичне лікування виявиться більш результативним. Тому заглибитися у вивчення Аюрведи варто всім, хто хоче прожити довге, здорове і щасливе життя.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...