• Коли потрібне протезування зубів

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 30 січня 2019 року

Під протезуванням зубів розуміють виготовлення протезів із різних матеріалів і їх подальше вставлення на місця, де випали або видалені зуби. Протезування зубів — дуже популярна і потрібна медична послуга, яка робиться і для відновлення зубної системи, і в естетичних цілях. Навіть якщо у людини відсутній один зуб і їй це не заважає, не доставляє якихось незручностей, то робити протезування все одно потрібно. Відсутність зуба поступово призводить до деформації щелепи, і усунути такі наслідки буде набагато складніше, ніж виготовити і вставити протез.

протезування зубів

Кожна людина, яка потребує протезування зубів, повинна спочатку отримати консультацію лікаря, який визначить ступінь проблеми і вибере оптимальну систему лікування. Багато росіян вважають за краще звертатися за допомогою в стоматологію  "Dr. Protezist" (protezirovanie-zubov.com). Тут вам нададуть широкий спектр стоматологічних послуг, починаючи від рентгена зубів і закінчуючи протезуванням на імплантатах. З цією відомою стоматологією ваша усмішка знову стане красивою і ви повністю забудете про проблеми із зубами, які затьмарюють життя.

кабінет стаматолога

Деякі нюанси протезування

Система лікування буде індивідуальною для кожного окремого пацієнта. Наприклад, є люди, у яких спостерігаються алергічні реакції на різні види металів. Тому вставляти їм металеві коронки не можна. У таких випадках використовуються вироби з кераміки. Вибір виду протеза залежить від здоров'я пацієнта, від його переваг і від особливостей вирішуваної проблеми.

Багато людей після установки протезів вважають, що назавжди позбулися проблем із зубами і можуть забути про візити до стоматолога. Насправді це не так. У будь-якого, навіть самого міцного протеза, є свій термін служби. Він багато в чому залежить від здоров'я і міцності опорних зубів. Тому після вставки протезів потрібно регулярно відвідувати стоматолога, який буде стежити за станом протезів і зможе вчасно виявити і усунути можливі проблеми.

протезування зубів

Що стосується вибору лікаря, то краще віддати перевагу тому фахівцеві, який володіє різними методиками відновлення зубів (або звернутися в ту клініку, де є кілька різних лікарів з різною спеціалізацією). В цьому випадку ви отримаєте можливість широкого вибору і вам забезпечать саме таке обслуговування, якого ви найбільше потребуєте.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...