• Безкоштовний курс «Уроки щастя» від Єльського університету тепер доступний всім

  • Четвер, 14 лютого 2019 року

У чому секрет щастя? Незабаром кожен зможе дізнатися, що говорить психологія про щасливе життя і, що більш важливо, про те, як застосувати ці знання на практиці. Єльський університет пропонує всім бажаючим абсолютно безкоштовно пройти найпопулярніший курс «Психологія і щасливе життя».

Курс «Психологія і щасливе життя», коротко «Уроки щастя», користується популярністю не тільки цього навчального року, але й протягом всієї 317-річної історії університету. Цьогоріч його проходять 1182 студентів.

Тепер він викладений безкоштовно в онлайн-доступі, і вивчити його може кожен бажаючий. «Психологія і щасливе життя» є модифікованою версією психологічного курсу професора Лорі Сантоса. У ньому розповідається про те, що відомо психології про щастя. Мета курсу — не тільки розповісти про дослідження того, що робить нас щасливими, але й навчити застосовувати ці стратегії на практиці.

Перша частина курсу розповідає про те, які закладені уявлення і установки про щастя змушують нас мислити неправильно.

В наступній частині курсу основну увагу приділяють способам, котрі, як доведено, роблять людину щасливішою, а також допомагають виробити хороші звички.

Остання частина курсу дає студентам час, поради та соціальну підтримку для роботи над фінальним завданням, у якому пропонується протягом 4 тижнів застосовувати у своєму житті оздоровчу практику, відому як «Rewirement».

Кожному студенту також даються домашні завдання, такі як «медитація протягом десяти хвилин» і «сон протягом восьми годин».

Нижче професор Лорі Сантос розповідає про те, як проходить курс:

Онлайн-лекції про «Науку щастя»

«Ви можете подивитися ці короткі лекції про науку щастя, щоб спробувати застосувати їх у своєму житті. Ось чому ми розробили новий додаток Rewire App: він допоможе зрозуміти, як зробити своє життя щасливішим. Наприклад за допомогою таких речей, як насолода, подяка, сон і фізичні вправи. Коли ви дивитеся лекції, ми рекомендуємо використовувати додаток, щоб відстежувати свої дії у житті. Це важливо як з точки зору навчання "Науки про щастя", так і для того, щоб дати вам інструменти, необхідні для застосування цих практик у своєму повсякденному житті», — каже професор Лорі Сантос.

Кожен може підписатися на абсолютно безкоштовну версію курсу на Coursera, але вона не включає в себе всі завдання і матеріали. Однак безкоштовна версія дає повний доступ до всіх лекцій.

Для повного проходження курсу потрібно оплатити навчання в розмірі $49. На сьогоднішній день навчання в Єльському університеті коштує $51400 доларів на рік. Тому, навіть вибравши платну версію курсу, можна все одно заощадити чималу суму грошей, і це гарний початок на шляху до щастя, впевнені творці онлайн-курсу.

Читайте далі:

Чому з віком ми стаємо щасливішими? Нові дослідження

Учителям варто проводити з дітьми уроки щастя: метод Мерейна Руїса

Як побороти сором'язливість — декілька незвичних порад

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...