• Забудьте про праску: машина Effie прасує і сушить речі за 3 хвилини

  • Четвер, 28 лютого 2019 року

Стартап Effie з Великобританії створив пристрій, який зробить сушку і прасування одягу вручну не потрібними. Компактна машина Effie за 3 хвилини прасує, пропарює або сушить речі, значно заощаджуючи не тільки час власника, а й електроенергію.

Технології допомагають людям спростити або прибрати зайві та витратні за часом завдання зі свого повсякденного життя, залишивши у списку справ більш серйозні речі. З'явилося багато корисних нововведень у сфері технологій і побуту: це роботи та різні «розумні» пристрої.

Ще один приклад цьому — стартап Effie. Він створив невелику роботизовану машину на колесах, яка прасує до 12 предметів одягу за раз. Користувач просто вивішує одяг всередині пристрою, закриває двері, а машина робить всю іншу роботу сама.

Effie також може відпарювати речі з тонкої тканини і видаляти зайву вологу більш акуратно, ніж це робиться при сушінні в сушильній машині. Під час переміщення гарячого повітря над одягом речі не пошкоджуються. Перед прасуванням користувач заповнює знімний резервуар водою, а спеціально розроблені механізми оптимізують процес.

Для установки машини не потрібно шукати окреме місце: у неї є коліщатка, тому її можна розмістити де завгодно в будинку. Роботизована машина для прасування економить час користувача і, що особливо важливо, не споживає багато енергії під час роботи.

Спеціальний додаток допомагає власникам відстежувати хід прасування, пропарювання або сушіння. Через нього також можна замовити додаткові вішалки або ароматичні капсули, які надають речам приємний запах.

«Ми — невелика група з п'яти інженерів і стажистів, і ми вважаємо, що ручне прасування — це безглузде заняття. Воно займає багато часу, який краще використовувати для більш корисних справ. Ми більше не хочемо прасувати вручну, і вам теж не доведеться, адже ми створили Effie, першу у світі автоматичну прасувальну машину», — говорять творці.

Очікується, що пристрій буде готовий до постачання наприкінці 2019 року. Effie став одним з 200 стартапів, які представили свої технології на виставці TechDay London 26 жовтня 2018 року.

Інтеграція найсучасніших технологій у побутову техніку — це розумний спосіб привернути увагу потенційних клієнтів. У епоху, коли люди хочуть робити все якомога швидше і ефективніше, подібні інновації стають все більш популярними, оскільки вони спрощують трудомісткі та нудні завдання.

Читайте далі:

Smart warmth — пристрій, що зменшить витрати на котельне опалення

Лікувати депресію буде простіше: створено переносну гарнітуру Flow

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...