• Каталог АвтоПро - 500 млн запчастин без посередників

 • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
  П'ятниця, 22 лютого 2019 року

Улюблений. Він найулюбленіший. Про нього говорять, знімають фільми і обговорюють в соціальних мережах. З ним живуть, з ним їздять. Звичайно ж, це автомобіль. На жаль, навіть транспортний засіб іноді приходить в несправність.

авто

ТОП-5 причин поломок авто

 1. Погане паливо.Більшість АЗС використовують бензин низької якості, видаючи його під найпрестижнішої маркою. Страждає паливна система. Забиваються фільтри, трубки. Свічки запалювання після декількох тисяч пробігу оповиті гаром.
 2. Дороги - американські гірки.Ями та вибоїни. Страждає підвіска. З'являються стуки, авто веде вбік.
 3. Перепади температури.Сьогодні плюсова температура, а завтра машина їде по ожеледиці. А вже післязавтра тане сніг і доводиться витягати авто з "болота". Така різка зміна погоди наражає на небезпеку двигун. Починає з'являтися корозія.
 4. Агресивне водіння.Перевищення швидкості, різкі повороти призводять до поломки двигуна, збільшують споживання палива в рази.
 5. Без профілактики. Несвоєчасне звернення за допомогою до фахівців. Водій забуває про профілактичні заходи: перевірити масло в двигуні, подивитися на свічки запалювання, заглянути на підвіску. В результаті виникають серйозні поломки. Що в такому випадку робити? На це питання відповість маркетплейс АвтоПро.

сто

Каталог АвтоПро - просто введіть код

Перевірити автомобіль на справність радять фахівці після 9 000 пробігу в умовах їзди по місту. Важливо розглянути паливну систему, опорні елементи: диски, колеса, а також корпус. Це допоможе усунути в майбутньому серйозну поломку. При виявленні несправностей терміново поміняти на нову деталь. Для цього важливо звернутися до фахівця, виявити за допомогою діагностики проблему і нейтралізувати її. А значить купити автозапчастин, звернувшись за допомогою до професіоналів. Маркетплейс https://avto.pro/ - це 500 млн. Запчастин і більше 20 000 продавців без посередників. Це зручний і простий каталог. Шукати запчастина можна за різними критеріями.

 1. За допомогою цифр VIN-коду.Вказавши його на сайті в розділі Виберіть автомобіль, ви зможете купити необхідну запчастину. Даний набір абревіатур знаходиться в паспорті авто і повинен збігатися з номером, що знаходяться під капотом.
 2. Ввести назву машини. Досить ввести марку і модель автомобіля, щоб відшукати потрібну деталь. Точний каталог дозволяє швидко знайти автозапчастин. Наприклад, створені окремо розділи: стакан свічки запалювання, наконечник свічки запалювання і сама свічка запалювання.
 3. Звернутися за допомогою до форуму маркетплейса. Отримуйте кваліфіковану консультацію від експертів без посередників. Вибирайте і купуйте саме те, що необхідно для транспортного засобу. Знаходьте деталі навіть для автомобіля з 1981 роком випуску. А ще аналоги запчастин.

P/S ввівши російськими літерами назва автомобіля, каталог відразу ж переводить на мову оригіналу. У пошуковій системі видається вже необхідна марка авто. Це дозволяє мінімізувати ризик покупки "не тієї запчастини", заощадить дорогоцінний час.

Каталог АвтоПро - надійний компас в світі автозапчастин.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...