• Етикет прикрас — як не переборщити

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Понеділок, 4 березня 2019 року

Жінка буде виглядати стильною, елегантною і привабливою не тоді, коли одягне на себе всі наявні у своїй скриньці ювелірні прикраси і біжутерію, намагаючись вразити оточуючих їх вартістю і забувши про гармонію. Навіть найвишуканіше кольє буде виглядати смішно, якщо не враховувати особливості його поєднання з одягом і актуальність в конкретній ситуації. Тому всім слід знати основні правила етикету носіння прикрас.

браслет

Враховуйте свій вік

Сьогодні є безліч прикрас з дуже сміливим і незвичайним дизайном, які створюються спеціально для молодих дівчат. На представницях старшого покоління вони будуть виглядати вкрай недоречно. Жінкам варто купувати прикраси з класичним дизайном, які можна вдало поєднувати і з повсякденним, або зі святковим одягом.

обручка

перстень

Все залежить від ситуації

Вибір ювелірних прикрас повинен бути продиктований тим, куди ви збираєтеся їх одягати. Для походу на роботу або ділової зустрічі найкраще обмежитися каблучкою і непомітним витонченим кулоном на тонкому ланцюжку. У повсякденному житті не варто одягати яскраві і помітні прикраси з камінням, масивні хрестики і важкі сережки. Все це краще приберегти для якого-небудь свята. У поєднанні з вечірньою сукнею будуть мати гарний вигляд обручки або персні з коштовним або напівкоштовним камінням, кольє або намисто. Пам'ятайте, що і в звичайний день, і на свято не варто одягати на пальці більше двох каблучок.

браслет

кольє

Має значення і час доби, коли жінка буде носити прикраси. Вранці і вдень будуть недоречні помітні і великі вироби, в цей час можна обмежитися годинником і ланцюжком з кулоном. Увечері ж можна створити собі більш яскравий образ.

кулон

Прикраси і жіноча зовнішність

Вибираючи прикраси, завжди враховуйте особливості своєї фігури. Жінкам повної статури можна сміливо одягати більш масивні персні, брошки або підвіски, які не підійдуть худеньким і витонченим жіночкам. Купуючи сережки, намагайтеся уявити, наскільки добре вони будуть поєднуватися з вашою зачіскою, кольором волосся і очима. Не забувайте про гармонійність створюваного образу — справа ця тонка і вимагає певних знань. У будь-якому випадку при виборі відповідних для себе прикрас ви можете скористатися допомогою стиліста або консультанта в ювелірному магазині.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...