• Переваги використання 1С в оренду

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 14 лютого 2019 року

Плюси і особливості оренди 1С

Оренда 1С для багатьох здається більш вигідною і простою справою, ніж її покупка. Після оренди ви будете мати можливість користуватися всіма її перевагами і з будь-якого куточка світу, де є інтернет, плюс вам не буде потрібно витрачати багато часу на покупку і настройку програми. Але ж якщо кількість бухгалтерів, що працюють у певній компанії, досить велике, то на кожному "бухгалтерському" комп'ютері установку потрібно буде виконувати окремо. А в разі оформлення 1С в оренду в компанії "АВІАНТ " (1S/update/) вам потрібно буде тільки зареєструватися на сайті, оплатити певну суму і використовувати програму без зайвого клопоту. Ви не будете переживати про оновлення програми і оплаті ІТС підтримки, у вас завжди буде остання оновлена ​​версія.

Переваги 1С

Робота з 1С

Дуже важливо те, що при оренді ви отримуєте відмінно працюючу програму, а ризик виникнення збоїв під час роботи мінімальний. Навіть якщо якісь неполадки і матимуть місце - до вас на допомогу завжди готові прийти фахівці з технічної підтримки, які знають, як усунути виниканні несправності. На якість роботи бухгалтерів вашої компанії позитивно впливатимуть і регулярні оновлення програми, після яких вона неодмінно буде зберігати всі свої властивості. Сьогодні дуже багато підприємств які себе поважають, не зберігають всі свої дані на ПК в офісі по багатьом причинам: неочікувана перевірка, пожежа, потоп... мало що може трапитися.

1С

Кому може знадобитися оренда 1С?

Керівництво багатьох малих і середніх підприємств робить вибір саме на користь орендованої програми, адже для компанії з невеликим бюджетом така оренда є набагато вигіднішою, ніж покупка і установка програми. Невелика вартість є далеко не єдиною перевагою такої оренди. Навіть великі компанії останнім часом вважають за краще орендувати програму, адже в роботі вона набагато швидше, ніж та, яка була куплена, налаштована і запущена. А від швидкості і безперебійності роботи 1С багато в чому залежить і ефективність роботи бухгалтерів. Так що будь-якому підприємству, яке хоче залишатися "на хвилі", найдоцільніше скористатися саме послугою оренди програми.

оренда 1с

Оренда 1С

Дуже добре підійде орендована програма і звичайному бухгалтеру. Справа в тому, що вона дає можливість фахівцеві працювати віддалено і вести відразу кілька клієнтів. Крім того, в разі виходу з ладу робочого комп'ютера (або його крадіжки) всі цінні дані нікуди не подінуться, а збережуться в "хмарі". Завдяки цій особливості орендована програма сприяє підвищенню безпеки даних в будь-якій компанії. В цілому можна сказати, що саме оренда 1С є найкращим способом налагодити роботу бухгалтерів на підприємстві, зробити їх працю більш продуктивною та ефективною.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...