• Стиль мілітарі в одязі та взутті

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 6 лютого 2019 року

Стиль мілітарі і як він з'явився

Цей стиль виник внаслідок бажання модельєрів пристосувати військовий одяг для повсякденного носіння. Він почав набирати популярність у другій половині 20 століття. Цей час був насичений антивоєнними протестами, учасники яких часто одягали військову форму. А багато хто із колишніх солдатів і учасників бойових дій носили військовий одяг і в повсякденному житті, справедливо вважаючи його найбільш зручним і практичним. Кмітливі модельєри і дизайнери швидко побачили ознаки зародження нового стилю, і незабаром перші моделі одягу та взуття мілітарі почали демонструватися на модних показах.

військовий

Відмінні риси стилю

Одяг у стилі мілітарі відрізняється великою кількістю агресивних, грубих деталей і строгих кольорів. Одні і ті ж моделі часто однаково добре виглядають і на чоловіках, і на жінках. При пошитті такого одягу використовуються особливо міцні матеріали, які забезпечують готовим виробам практичність. Це багато в чому пояснює стабільну популярність такого стилю. Одяг мілітарі підходить і для повсякденного носіння, і для туристичного походу, і для занять деякими видами спорту. Тобто якщо людині потрібні речі на всі випадки життя - то він напевно вибере одяг і взуття в військовому стилі. В Україні такі речі можна купити, відвідавши військторг "Мілітарка" (https://militarka.com.ua/). У цьому магазині отоварюються і професійні військові, і просто ті, для кого зручність, універсальність і зносостійкість є головними характеристиками якісного одягу.

Military fashion

Мілітарі - необмежені можливості для експериментів

Багато людей, звикнувши до одягу в стилі мілітарі, вже не хочуть одягати інші речі, вважаючи їх незручними і "зніженими". Однак мати витримані в військовому стилі речі в своєму гардеробі варто і тим, хто буде одягати їх лише час від часу. Наприклад, у багатьох дівчат в шафі можна побачити масивні берци, часто для більшої агресивності прикрашені металевими заклепками або різними емблемами. Таке взуття можна носити і в поєднанні з брюками захисного забарвлення, і з легкими і ніжними літніми сукнями.

Military fashion

Чоловіки ж часто купують піджаки, пальто і шинелі в стилі мілітарі. Іноді такий одяг прикрашається погонами, на неї можуть бути нашиті декоративні металеві ґудзики або інші прикраси. Дуже популярні і військові штани з великою кількістю кишень, в яких можна зручно носити особисті речі (навіть громіздкі великі смартфони). У будь-якому випадку кілька речей мілітарі точно не будуть зайвими в гардеробі людини.

Military fashion

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...